Trzuskawica S.A., wiodący producent wapna i kruszyw, członek międzynarodowego koncernu CRH z siedzibą w Dublinie, działającego w branży produkcji i dystrybucji materiałów budowlanych, poszukuje kandydata na stanowisko:

Wypalacz wapna / Operator Centralnej Sterowni

Miejsce pracy: Zakład Kujawy – Bielawy 1

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenie kierunkowe (średnie lub wyższe): chemiczne lub automatyka przemysłowa lub ceramika,
  • Doświadczenie w pracy będzie dodatkowym atutem,
  • Umiejętność obsługi komputera w zakresie MS Office (Excel, Word),
  • Umiejętność pracy zespołowej,
  • Dokładność i staranność w wykonywaniu obowiązków,
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego,
  • Mile widzialna znajomość systemów ISO 9000, ISO 14001, ISO 18000, ZKP.
  • Dyspozycyjność

Główne obowiązki:

  • Prowadzenie procesu technologicznego wypału wapna,
  • Nadzór nad eksploatacją maszyn i urządzeń,
  • Obsługa Pieca Przemysłowego Maerza,
  • Opracowywanie raportów prowadzonego procesu,
  • Nadzór nad sprzętem kontrolno-pomiarowym,
  • Praca zmianowa

Oferujemy:

  • Pracę w nowocześnie zarządzanej firmie
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • Możliwość poszerzania kompetencji zawodowych.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres e-mail:

biuro.kujawy@trzuskawica.pl

Na zgłoszenia czekamy do 20 lipca 2018

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych Dz.U. z 29.10.97 nr 133, poz. 883).

Administratorem danych jest Trzuskawica S.A. z siedzibą 26-052 Nowiny, Sitkówka 24. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty.