Do Targów Autostrada

8-5-2018

Telefon kontaktowy lokalnych społeczności
24 h/dobę, 7 dni w tygodniu
697 093 795

Dane kontaktowe

TRZUSKAWICA Spółka Akcyjna

Sitkówka 24
26-052 Nowiny
Sekretariat Biura Zarządu:
tel.: (41) 34 69 130
fax.: (41) 34 69 139
e-mail: info@trzuskawica.pl
Recepcja:
tel.: (41) 34 69 180

NIP 657-038-67-32
REGON 000560101
KRS nr 0000096034    Sąd Rejonowy w Kielcach, X Wydział Gospodarczy
Kapitał Spółki 53 411 050,00 PLN wpłacony w całości

ING Bank Śląski S.A. 97 1050 0086 1000 0022 0357 1902

Dane GPS: 50°48’22.4″N, 20°33’37.2″E

DSC04443

Zakład Kujawy

Bielawy 1
88-192 Piechcin
Sekretariat:
tel.: (52) 38 34 400
fax: (52) 38 34 498

Dane GPS: 52°49’36.3″N,  18°00’50.2″E

Zakład Sitkówka

Małgorzata Mazurczak

Kierownik Działu Administracji

tel. (41) 34 69 161

fax. (41) 34 69 119

tel. kom. 728 887 964

e-mail: malgorzata.mazurczak@trzuskawica.pl

Ewa Kubicza

Specjalista ds. Administracji

tel. (41) 34 69 180

fax. (41) 34 69 119

tel. kom. 697 094 745

e-mail: ewa.kubicza@trzuskawica.pl

Zakład Kujawy

Beata Jakubczak

Specjalista ds. Administracyjnych

tel. (52) 38 34 400

e-mail: beata.jakubczak@trzuskawica.pl

Dział Księgowości i Finansów

Iwona Pasik

Specjalista ds. Księgowo-Finansowych

tel. (41) 34 69 151

fax. (41) 34 69 154

e-mail: iwona.pasik@trzuskawica.pl

Agnieszka Zygadlewicz

Główny Księgowy

tel. (41) 34 69 144

fax. (41) 34 69 154

tel. kom. 515 146 527

e-mail: agnieszka.zygadlewicz@trzuskawica.pl

Maria Anioł

Specjalista ds. Księgowo-Finansowych

tel. (41) 34 69 152

fax. (41) 34 69 154

e-mail: maria.aniol@trzuskawica.pl

Katarzyna Pfadt

Główny Specjalista ds. Księgowo-Finansowych

tel. (41) 34 69 150

fax. (41) 34 69 154

e-mail: katarzyna.pfadt@trzuskawica.pl

Ewa Tracz

Specjalista ds. Księgowo-Finansowych

tel. (41) 34 69 163

fax. (41) 34 69 154

e-mail: ewa.tracz@trzuskawica.pl

Eliza Kaczyńska-Grzyb

Specjalista ds. Księgowo-Finansowych

tel. (41) 34 69 153

fax. (41) 34 69 154

e-mail: eliza.grzyb@trzuskawica.pl

Dział Sprzedaży Kamienia i Kruszyw

Anna Bątor

Główny Specjalista ds. Drogownictwa

tel. (41) 34 69 116

fax. (41) 34 69 119

tel. kom. 509 531 130

e-mail: anna.bator@trzuskawica.pl

Piotr Różycki

Menedżer ds. Sprzedaży Kruszyw

tel. (41) 34 69 112

fax. (41) 34 69 119

tel. kom. 509 704 078

e-mail: piotr.rozycki@trzuskawica.pl

Dział Sprzedaży Wapna i Mączek

Łukasz Kosturkiewicz

Doradca Techniczny

tel. (41) 34 69 178

fax. (41) 34 69 119

e-mail: lukasz.kosturkiewicz@trzuskawica.pl

Irena Surma

Regionalny Kierownik Sprzedaży: Mączki Wapienne, Kreda Techniczna

tel. (41) 34 69 110

fax. (41) 34 69 119

tel. kom. 507 143 066

e-mail: irena.surma@trzuskawica.pl

Agnieszka Soczyńska

Specjalista ds. Przetargów

tel. (41) 34 69 114

fax. (41) 34 69 119

e-mail: agnieszka.soczynska@trzuskawica.pl

Magdalena Napierała

Regionalny Kierownik Sprzedaży, Cała Polska

tel. (52) 38 34 425

fax. (52) 38 34 497

tel. kom. 502 786 552

e-mail: magda.napierala@trzuskawica.pl

Mariusz Dul

Główny Specjalista ds. Przemysłu

tel. kom. 695 840 128

e-mail: mariusz.dul@trzuskawica.pl

Tomasz Wilczkowski

Menedżer ds. Rynku Budowlanego i Rolniczego

tel. (41) 34 69 113

fax. (41) 34 69 119

e-mail: tomasz.wilczkowski@trzuskawica.pl

Regionalni Kierownicy Sprzedaży - odpowiedzialni za sprzedaż wapna hydratyzowanego Bielik na terenie całej Polski

Joanna Ratajczak

Regionalny Kierownik Sprzedaży, Region Zachodnio-Północny

tel. (52) 38 34 424

fax. (52) 38 34 497

tel. kom. 502 786 562

e-mail: joanna.ratajczak@trzuskawica.pl

Piotr Berus

Regionalny Kierownik Sprzedaży, Region Wschodni

tel. (52) 38 34 424

fax. (52) 38 34 497

tel. kom. 502 786 554

e-mail: piotr.berus@trzuskawica.pl

Dariusz Przybysz

Regionalny Kierownik Sprzedaży, Region Południowy

tel. (41) 34 69 120

fax. (41) 34 69 119

tel. kom. 697 096 141

e-mail: dariusz.przybysz@trzuskawica.pl

Zakład Sitkówka

Joanna Łapińska

Specjalista ds. Zaopatrzenia i Rozliczeń

tel. (41) 346 91 26

tel. kom. 507 143 077

e-mail: joanna.lapinska@trzuskawica.pl

Robert Wnuk

Specjalista ds. Zaopatrzenia

tel. (41) 346 91 56

tel. kom. 509 531 144

e-mail: robert.wnuk@trzuskawica.pl

Piotr Jacecko

Specjalista ds. Zaopatrzenia

tel. (41) 346 91 58

tel. kom. 697 099 601

e-mail: piotr.jacecko@trzuskawica.pl

Tadeusz Duda

Kierownik Działu Zaopatrzenia i Magazynów

tel. (41) 346 91 57

tel. kom. 507 143 065

e-mail: tadeusz.duda@trzuskawica.pl

Zakład Kujawy

Bogusław Kaszowski

Specjalista ds. Remontów i Inwestycji

tel. (52) 38 34 432

tel. kom. 697 099 889

e-mail: boguslaw.kaszowski@trzuskawica.pl

Tomasz Piechowicz

Specjalista ds. Remontów i Inwestycji

tel. (52) 38 34 413

tel. kom. 502 786 558

e-mail: tomasz.piechowicz@trzuskawica.pl

Gwidon Sudoł

Z-ca Szefa Produkcji

tel. (52) 38 34 405

tel. kom. 510 187 830

e-mail: gwidon.sudol@trzuskawica.pl

Adam Kucharski

Kierownik Działu Technicznego

tel. (52) 38 34 411

tel. kom. 665 881 720

e-mail: adam.kucharski@trzuskawica.pl

Beata Jakubczak

Specjalista ds. Administracyjnych

tel. (52) 38 34 400

tel. kom. 728 887 951

e-mail: beata.jakubczak@trzuskawica.pl

Jarosław Forgiel

Specjalista ds. Systemów Informatycznych

tel. (52) 38 34 415

tel. kom. 512 369 809

e-mail: jaroslaw.forgiel@trzuskawica.pl

Ewa Szałecka

Kierownik Działu Jakości i Ochrony Środowiska

tel. (52) 38 34 417

tel. kom. 697 095 295

e-mail: ewa.szalecka@trzuskawica.pl

Zakład Sitkówka

Halina Widomska

Kierownik Działu Jakości

tel. (41) 34 69 262

e-mail: halina.widomska@trzuskawica.pl

Zakład Kujawy

Ewa Szałecka

Specjalista ds. Jakości i Ochrony Środowiska

tel. (52) 38 34 417

fax. (52) 38 34 498

e-mail: ewa.szalecka@trzuskawica.pl

Kopalnia Gniewków, Targowica

Marta Łuczak

Kierownik Zakładowej Kontroli Produkcji

tel. kom. 695 686 700

e-mail: marta.luczak@trzuskawica.pl

Zakład Sitkówka

Jacek Poniewierski

Główny Specjalista ds. Logistyki

tel. (41) 34 69 105

fax. (41) 34 69 109

tel. kom. 697 091 545

e-mail: jacek.poniewierski@trzuskawica.pl

Maciej Mazur

Specjalista ds. Logistyki

tel. (41) 34 69 108

fax. (41) 34 69 109

tel. kom. 507 143 069

e-mail: maciej.mazur@trzuskawica.pl

Renata Bzinkowska

Specjalista ds. Logistyki

tel. (41) 34 69 101

fax. (41) 34 69 109

tel. kom. 695 202 583

e-mail: renata.bzinkowska@trzuskawica.pl

Joanna Frankowicz

Specjalista ds. Logistyki

tel. (41) 34 69 106

fax. (41) 34 69 109

tel. kom. 665 880 210

e-mail: joanna.frankowicz@trzuskawica.pl

Zakład Sitkówka

Mateusz Tyczkowski

Dyrektor ds. IT i Wsparcia Procesów Biznesowych

tel. (41) 34 69 173

tel. kom. 509 531 133

e-mail: mateusz.tyczkowski@trzuskawica.pl

Marek Kubicki

Specjalista IT

tel. (41) 34 69 171

tel. kom. 509 531 134

e-mail: marek.kubicki@trzuskawica.pl

Łukasz Kaczmarczyk

Specjalista ds. Systemów IT

tel. (41) 34 69 170

tel. kom. 728 887 959

e-mail: lukasz.kaczmarczyk@trzuskawica.pl

Zakład Kujawy

Jarosław Forgiel

Specjalista ds. Systemów Informatycznych

tel. (52) 38 34 415

fax. (52) 38 34 498

tel. kom. 512 369 809

e-mail: jaroslaw.forgiel@trzuskawica.pl

Zakład Sitkówka

Mirosława Malicka

Z-ca Kierownika Działu Pracowniczego

tel. (41) 34 69 165

e-mail: mira.malicka@trzuskawica.pl

Barbara Ferschke

Dyrektor ds. Zasobów Ludzkich

tel. (41) 34 69 127

fax. (41) 34 69 139

tel. kom. 517 770 218

e-mail: barbara.ferschke@trzuskawica.pl