30 czerwca 2018 roku Trzuskawica S.A., Zakład w Kujawach, w ramach Dni Bezpieczeństwa i Ochrony Środowiska po raz trzeci zorganizował Piknik Rodzinny.

Nasze spotkanie rozpoczęło się od powitania uczestników przez Adama Kaczmarka – Członka Zarządu, Dyrektora ds. Doskonalenia Procesów Przemysłowych oraz Rafała Szewczaka – Dyrektora Zakładu Kujawy.

Piknik Rodzinny był okazją nie tylko do spotkania z rodzinami i przyjaciółmi, ale także do poznania „Załogi Zakładu Kujawy”. W słoneczny dzień parking przed biurowcem był pełen gwaru i wesołej zabawy oraz uśmiechów naszych dzieci. Uczestnicy Pikniku mieli okazję do udziału w różnego rodzaju grach i zabawach jak np. wipe out czy pokój tajemnic. Każda z osób mogła ozdobić swoje włosy kolorowymi warkoczykami lub buźki ślicznymi malunkami. Dzieci mogły samodzielnie wykonać lizaka w „Fabryce lizaków” lub bawić się wielkimi i mniejszymi bańkami.

Nie zabrakło również atrakcji dla starszych uczestników: bilard piką nożną, siłowanie na ręce czy refleksomierz.

Przez cały czas trwania Pikniku uczestnicy mogli częstować się daniami z grilla, pyszną drożdżówką, watą cukrowa i lodami.

Ważny punktem spotykania było wręczanie nagród dla zwycięzców i wyróżnionych w Konkursie  plastycznym „BEZPIECZNI W PRACY – BEZPIECZNI W ŻYCIU” oraz uhonorowanie strażaków z OSP w Piechcinie w podziękowaniu za współpracę i edukację dzieci podczas pokazu oraz uświetnienie pikniku rodzinnego.

Po pełnym dniu wrażeń nasi uczestnicy wrócili do domów pełni nadziei, że to nie ostatnie takie spotkanie.