Jednym z ważnych, a jednocześnie bardzo odpowiedzialnym działaniem naszej firmy jest wspieranie rozwoju młodych ludzi, głównie w wieku szkolnym.
W Trzuskawicy wierzymy bowiem, że odpowiednia pomoc i podpowiedź w wyborze drogi, wpływa korzystnie na młodzież nie tylko na danym etapie edukacji, ale przede wszystkim na dalsze perspektywy życiowe.

Mając na uwadze powyższe zasady, nasze przedsiębiorstwa bardzo aktywnie działają w tym obszarze.

Należy tu wspomnieć o wsparciu dla drużyny piłkarskiej pn. Akademia Bolko Bolków oraz szkole w Strzelinie. Uczniom ostatniej placówki dofinansowano wycieczkę do wrocławskiego ZOO, a także rejs statkiem po Odrze.

Na Kujawach natomiast, wspomagamy sekcję tenisa stołowego oraz sekcję lekkoatletyczną BOSiR Barcin. Jesteśmy z tego szczególnie dumni, ponieważ drużyny te osiągają sukcesy na arenie ogólnopolskich turniejów sportowych. Jedną z form naszej pomocy jest finansowanie sprzętu oraz akcesoriów.

Z ogromną dumą i przyjemnością patrzymy, jak nasza firma wspomaga lokalne inicjatywy, otwierając tym samym młodzież na nowe możliwości. Ogromnie dziękujemy wszystkim zaangażowanym.