Już od dawna w Trzuskawicy przestrzegamy zasady „Bezpieczeństwo zaczyna się ode Mnie”. Nie inaczej jest teraz, kiedy cały świat mierzy się z pandemią COVID-19.

Chcemy Państwa poinformować, że w Trzuskawicy wprowadziliśmy szereg działań w trosce o bezpieczeństwo naszych Pracowników, Klientów czy Partnerów.

Dbamy o przestrzeganie najwyższych zasad higieny na terenie Zakładu – codzienne dezynfekujemy kluczowe pomieszczenia i zapewniamy dostęp do środków ochronnych i dezynfekujących takich jak płyny, maseczki czy jednorazowe rękawiczki.

Prowadzimy też szeroko zakrojoną akcję informacyjną – rozwiesiliśmy plakaty dotyczące higieny i zasad bezpieczeństwa, a materiały rozsyłamy też drogą elektroniczną. Chcemy, żeby każdy miał do nich dostęp i stosował się do zaleceń.

Ograniczyliśmy do absolutnego minimum wyjazdy służbowe i wizyty gości na terenie Zakładu. Dbamy również o to, aby zmniejszyć liczbę osób przebywających w pomieszczeniach w tym samym czasie.

Intensywnie pracujemy nad tym, aby zachować nieprzerwaną działalność naszej firmy. Zdajemy sobie sprawę, że obecna sytuacja nakłada na nas wszystkich różne ograniczenia i nakazy, ale wiemy, że obligatoryjnie musimy ich przestrzegać, aby możliwie w największym stopniu dbać o nasze wspólne dobro i bezpieczeństwo.

Dziękujemy wszystkim Pracownikom za zaangażowanie i tytaniczną pracę w tym trudnym czasie, a Klientom i Partnerom za wsparcie i zrozumienie!