Bezpieczeństwo zawsze stawiamy na pierwszym miejscu i tę piękną ideę chcemy świętować z innymi!

8 czerwca na terenie naszego zakładu Sitkówka odbyła się VIII edycja Pikniku Rodzinnego z okazji Dnia Bezpieczeństwa. Wyjątkowych atrakcji nie brakowało. Uczestnicy mogli skorzystać z fotobudki, strefy gogli VR. O dobry humor zadbał też fantastyczny Kabaret 4 Fala. Dla najmłodszych przygotowaliśmy zajęcia plastyczne, stanowisko do gry w Twistera, malowanie buziek i włosów z naszym animatorem oraz dmuchane zjeżdżalnie i eurobungee.

Jak co roku, ogromne wrażenie na naszych Gościach zrobił także widziany z bliska zakład górniczy. W specjalnej strefie związanej z edukacją uczyliśmy, jak założyć kamizelkę ratunkową, prawidłowo zawiązać węzły żeglarskie, ćwiczyliśmy rzut kołem ratunkowym, opowiedzieliśmy też o bezpieczeństwie w aucie. Do dyspozycji był także symulator wyścigowy, motocykla i bezpiecznej jazdy.

Podczas wydarzenia naszymi gośćmi byli Wójt gminy Sitkówka oraz przedstawiciele gminy, dla których, podobnie jak dla nas, kwestie bezpieczeństwa mają najwyższy priorytet. Przez cały czas towarzyszyła nam piękna pogoda, dobre humory i liczni goście.