Od 8 do 10 maja w Targach Kielce odbyła się kolejna edycja XXIV Międzynarodowych Targów Budownictwa Drogowego Autostrada-Polska wraz z towarzyszącymi Międzynarodowymi Targami Maszyn Budowlanych i Pojazdów.

W tym roku wydarzenie objęła honorowym patronatem Ogólnopolska Izba Gospodarcza Drogownictwa, Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego, Polski Związek Pracodawców Budownictwa, Główny Inspektor Pracy.  Autostradę wpierają również najważniejsze jednostki badawcze i stowarzyszenia w naszym kraju.

Podobnie jak w latach minionych Trzuskawica S.A. zaprezentowała ofertę swoich produktów skierowanych do branży budownictwa drogowego.
Jak co roku dołożyliśmy wszelkich starań, aby stworzyć komfortowe warunki oraz atmosferę sprzyjającą rzeczowym dyskusjom z naszymi Klientami.

Z przyjemnością pragniemy poinformować, iż  zostaliśmy wyróżnieni nagrodą za aranżację stoiska Targów Autostrada Polska 2018.

Ogromną radość sprawiła nam wizyta wielu ważnych osobistości oraz gości, dla których możliwość wspólnego spotkania się w czasie swoistego branżowego święta jakim są Targi Autostrada Polska jest dodatkową okazją do zacieśnienia naszych relacji.
Z nadzieją na spotkanie za rok,

Zarząd i pracownicy działu sprzedaży
Trzuskawica S.A.