Aktualności

Rowerem do pracy – wspólnie zadbajmy o środowisko

Od 1 czerwca do 30 września zachęcaliśmy naszych pracowników, aby w drodze do oraz z pracy przesiedli się z aut na bardziej ekologiczne „dwa kółka”. Bardzo się cieszymy, że już drugi rok z rzędu pracownicy Trzuskawica S.A. nie zawiedli i przyłączyli się tej inicjatywy niosącej za sobą zdrowotne i proekologiczne przesłanie.

Przez cztery miesiące jej trwania nasi Pracownicy pokonali 4481 kilometrów, dzięki czemu udało nam się ograniczyć emisję dwutlenku węgla o 1120 kilogramów. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w tę inicjatywę! Udział w akcji z pewnością miał pozytywne przełożenie nie tylko na środowisko, ale przede wszystkim na zdrowie wszystkich uczestników. W końcu jazda rowerem niesie za sobą wiele zalet dla organizmu. 

Oczywiście, jeśli tylko pozawala na to pogoda, zachęcamy każdego z Was, abyście dalej korzystali z tych ekologicznych jednośladów. Zdecydowanie warto wyrobić sobie nawyk korzystania z roweru i pamiętać o tym, że jest to również środek transportu – w tym przypadku w codziennych dojazdach do pracy. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku uda nam się pobić tegoroczne rekordy!

Tagi

Korzystając ze tej strony internetowej, bez zmian konfiguracji przeglądarki, wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookie w Twoim urządzeniu końcowym. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Ci prawach, znajduje się w naszej polityce prywatności

Twoja przeglądarka (Internet Explorer) jest nieaktualna

Strona może nie wyświetlać się poprawnie.

Pobierz jedną z poniższych, aktualnych, darmowych przeglądarek:

Microsoft Edge Icon
Edge
Microsoft
pobierz
Google Chrome Icon
Chrome
Google
pobierz
Opera Icon
Opera
Opera Software
pobierz
Mozilla Firefox Icon
Firefox
Mozilla Foundation
pobierz

Większe bezpieczeństwo, szybkość i wygoda.

Plik pobierany jest z oficjalnej strony sprzedawcy.