Kariera

Praca w przedsiębiorstwie wchodzącym w skład międzynarodowej grupy CRH to okazja do rozwoju i poszerzenia swoich kompetencji.

Jesteśmy wiodącym producentem materiałów budowlanych i konstrukcyjnych. Nasze produkty wykorzystywane są we wszystkich sektorach budownictwa.

Kiedy oglądasz mecz na Kraków Arena czy zwiedzasz operę w Sydney, spotykasz się z naszymi produktami.

Teraz możesz mieć udział w ich tworzeniu!

Grupa CRH to:

  • 0

    zatrudnionych pracowników na całym świecie

  • 0

    lokalizacji w kilkudziesięciu krajach na wielu kontynentach

Poznaj
etapy rekrutacji

Aplikuj

Zapoznaj się z aktualnymi ogłoszeniami. Nie widzisz oferty, która do Ciebie pasuje? Nic straconego! Aplikuj i dołącz do naszej bazy kandydatów. Dzięki temu, będziemy brali pod uwagę Twoją kandydaturę przy kolejnych projektach rekrutacyjnych.

Co się dzieje
z Twoją aplikacją?

Skontaktujemy się z Tobą telefonicznie, jeśli zainteresuje nas Twoja aplikacja. Chcemy dowiedzieć się więcej o Tobie, Twoim doświadczeniu i planach zawodowych. Będziemy chcieli również sprawdzić Twój poziom znajomości języka angielskiego (jeśli konieczne na danym stanowisku).

Spotkajmy się

Podczas spotkania poznasz pracownika działu HR oraz potencjalnego przełożonego. W zależności od procesu rekrutacyjnego, w którym bierzesz udział, możemy poprosić Cię o wypełnienie testu wiedzy, testu kompetencyjnego czy psychometrycznego. Nasze spotkanie będzie miało na celu nie tylko sprawdzenie Twoich kompetencji, ale również ocenę czy wpisujesz się w kulturę organizacyjną CRH.

Informacja
zwrotna

Niezależnie od wyniku rekrutacji możesz spodziewać się kontaktu z naszej strony. Nawet jeśli nie będziemy mogli zaproponować Ci stanowiska, na które aplikowałeś możesz liczyć na rzetelną informację zwrotną. Dziękujemy, że poświęciłeś swój czas na rozpatrzenie naszej firmy jako przyszłego pracodawcy.

Witaj
w zespole!

Gratulacje, byłeś najlepszy wśród najlepszych! Skontaktuje się z Tobą rekruter i złoży ofertę pracy. Poznasz warunki finansowe zatrudnienia oraz dowiesz się, z jakich dodatkowych świadczeń będziesz mógł korzystać. Po zaakceptowaniu warunków przez obie strony pozostają już tylko formalności i dołączysz do naszego zespołu. Przed rozpoczęciem pracy, zaplanujemy Twój pierwszy dzień i zadbamy o sprawne wdrożenie w codzienne obowiązki i życie firmy, tak abyś czerpał satysfakcję z nowych zadań i z przyjemnością rozpoczynał każdy dzień pracy.

Dlaczego warto?

W CRH tworzymy przyjazne, bezpieczne i innowacyjne miejsce pracy.

Praca w przedsiębiorstwie, wchodzącym w skład międzynarodowej grupy CRH, jest okazją do rozwoju i poszerzenia swoich kompetencji.

dofinansowanie
do wypoczynku

karty
MultiSport

karty podarunkowe dla dzieci pracowników

opieka medyczna
Medicover

możliwość rozwoju zawodowego

udział w wydarzeniach firmowych

szkolenia
językowe

grupowe ubezpieczenia na preferencyjnych warunkach

Aktualne oferty pracy

Korzystając ze tej strony internetowej, bez zmian konfiguracji przeglądarki, wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookie w Twoim urządzeniu końcowym. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Ci prawach, znajduje się w naszej polityce prywatności

Twoja przeglądarka (Internet Explorer) jest nieaktualna

Strona może nie wyświetlać się poprawnie.

Pobierz jedną z poniższych, aktualnych, darmowych przeglądarek:

Microsoft Edge Icon
Edge
Microsoft
pobierz
Google Chrome Icon
Chrome
Google
pobierz
Opera Icon
Opera
Opera Software
pobierz
Mozilla Firefox Icon
Firefox
Mozilla Foundation
pobierz

Większe bezpieczeństwo, szybkość i wygoda.

Plik pobierany jest z oficjalnej strony sprzedawcy.