Aktualności

Remont drogi

 

Sitkówka, dn. 14.10.2022 r.

Szanowni Państwo,

Zarząd firmy Trzuskawica S.A. pragnie poinformować, iż w dniu 17 października 2022 roku firma Mabau rozpocznie prace budowlane mające na celu odbudowę drogi zakładowej od strony Kowali.

Prace te obejmą odcinek od istniejącego wiaduktu Kowala – Trzuskawica do punktu Załadunku Kruszywa. Działania te zostały dokładnie zaplanowane – m.in. wyznaczono tymczasową organizację ruchu czy wygrodzenie terenu prac. Wszyscy pracownicy realizujący prace modernizacyjne zostali również przeszkoleni w zakresie zasad bezpieczeństwa obowiązujących w Grupie CRH i zobowiązali się do ich przestrzegania.

Planując modernizację dołożono wszelkich starań, aby prowadzone prace nie wpłynęły na ruch pojazdów w otoczeniu zakładu. Jesteśmy przekonani, że przeprowadzona inwestycja pozwoli na zmniejszenie oddziaływania Zakładu Trzuskawica na lokalne sąsiedztwo.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub obserwacji, prosimy o kontakt z osobą wyznaczoną:
– Łukasz Kosturkiewicz, Menedżer ds. Marketingu, tel.: 697-096-232.

 

Tagi

Korzystając ze tej strony internetowej, bez zmian konfiguracji przeglądarki, wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookie w Twoim urządzeniu końcowym. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Ci prawach, znajduje się w naszej polityce prywatności

Twoja przeglądarka (Internet Explorer) jest nieaktualna

Strona może nie wyświetlać się poprawnie.

Pobierz jedną z poniższych, aktualnych, darmowych przeglądarek:

Microsoft Edge Icon
Edge
Microsoft
pobierz
Google Chrome Icon
Chrome
Google
pobierz
Opera Icon
Opera
Opera Software
pobierz
Mozilla Firefox Icon
Firefox
Mozilla Foundation
pobierz

Większe bezpieczeństwo, szybkość i wygoda.

Plik pobierany jest z oficjalnej strony sprzedawcy.