Aktualności

XI Konferencja Dni Betonu – Trzuskawica partnerem wydarzenia

W dniach 11-13 października odbyła się XI Konferencja Dni Betonu, której jako Trzuskawica byliśmy partnerem. To były 3 dni pełne merytorycznych prelekcji, prezentacji i debat.

Tematy, które poruszano podczas tej edycji wydarzenia, to m.in. rola budownictwa w polskiej gospodarce, znaczenie kruszyw dla realizacji dróg betonowych, prefabrykacja betonowa w budownictwie mieszkaniowym czy perspektywy dla branży budowlanej.

Było więc mnóstwo praktycznej wiedzy prezentowanej przez najlepszych branżowych ekspertów. Podczas wydarzenia uczestnicy mogli również spotkać się z licznymi wystawcami.

W imieniu całego zespołu Trzuskawicy dziękujemy za wszystkie inspirujące rozmowy i ciekawe dyskusje, które toczyły się przy naszym stoisku 🙂 Szczególnie cieszy nas zainteresowanie, z jakim spotykały się produkty wapiennicze wykorzystywane w betonie. Wysokiej jakości wapienie z Trzuskawicy idealnie wpisują się w aktualne wyzwania wynikające z reaktywności alkalicznej kruszyw oraz zmieniającego się rynku popiołów lotnych.

Mamy nadzieję, że spotkamy się na kolejnych Dniach Betonu!

Tagi

Korzystając ze tej strony internetowej, bez zmian konfiguracji przeglądarki, wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookie w Twoim urządzeniu końcowym. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Ci prawach, znajduje się w naszej polityce prywatności

Twoja przeglądarka (Internet Explorer) jest nieaktualna

Strona może nie wyświetlać się poprawnie.

Pobierz jedną z poniższych, aktualnych, darmowych przeglądarek:

Microsoft Edge Icon
Edge
Microsoft
pobierz
Google Chrome Icon
Chrome
Google
pobierz
Opera Icon
Opera
Opera Software
pobierz
Mozilla Firefox Icon
Firefox
Mozilla Foundation
pobierz

Większe bezpieczeństwo, szybkość i wygoda.

Plik pobierany jest z oficjalnej strony sprzedawcy.