Sektory

Budujemy trwałe i stabilne relacje z przedstawicielami wielu sektorów przemysłowych, m.in. budowlanego, rolniczego, hutniczego czy ochrony środowiska.

Nasze bogate doświadczenie połączone z wysokiej jakości technologią produkcji sprawia, że oferujemy szeroki asortyment produktów dla wielu gałęzi przemysłu. Koncentrujemy się na naszych klientach i ich potrzebach.  

Poznaj produkty
Przemysł

Przemysł

Wspieramy inwestycje tworzone na lata. Ze względu na unikalne właściwości naszych produktów, mają one zastosowanie m.in. w przemyśle chemicznym, szklarskim czy hutniczym. Pozwalają na produkcję prefabrykatów najwyższej jakości.

Dedykowane produkty

Pobierz katalog

Budownictwo inżynieryjne

Produkty Trzuskawicy stanowią część wielu inwestycji drogowych zarówno w kraju, jak i za granicą. Są gwarancją trwałości, bezpieczeństwa i jakości na najwyższym poziomie.

Dedykowane produkty

Pobierz katalog
Budownictwo inżynieryjne
Ochrona środowiska

Ochrona środowiska

W działaniach na rzecz ochrony środowiska z pomocą przychodzą produkty wapiennicze, które są coraz częściej wykorzystywane również do tego celu. Nie bez powodu – mają one liczne zastosowania, a dzięki ich zaletom można osiągać bardzo dobre efekty.

Dedykowane produkty

Pobierz katalog

Rolnictwo

Produkty wapiennicze mają niebagatelne znaczenie dla rozwoju rolnictwa – zarówno jeśli chodzi o uprawy, jak i hodowlę zwierząt. Uzyskanie dobrych i wysokich plonów zależy od wielu czynników, ale jednym z najważniejszych jest odpowiednie dbanie o glebę. Tutaj kluczowy jest właśnie proces wapnowania, dzięki któremu wpływa się na żyzność i urodzajność gleby.

Dedykowane produkty

Pobierz katalog
Rolnictwo
Budownictwo

Budownictwo

Z sukcesem dbamy o utrzymanie pozycji lidera rynku budowlanego. Nasze produkty są głównym składnikiem wielu materiałów wykorzystywanych w budownictwie, m.in. spoiw i kruszyw.

Dedykowane produkty

Pobierz katalog

Interesująca
oferta?

Skontaktuj się z naszymi specjalistami

Piotr Różycki

Manager ds. Sprzedaży Kruszyw

(+48) 509-704-078

Tomasz Wilczkowski

Manager Segmentu Budowlanego i Rolniczego

(+48) 507-143-070

Korzystając ze tej strony internetowej, bez zmian konfiguracji przeglądarki, wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookie w Twoim urządzeniu końcowym. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Ci prawach, znajduje się w naszej polityce prywatności

Twoja przeglądarka (Internet Explorer) jest nieaktualna

Strona może nie wyświetlać się poprawnie.

Pobierz jedną z poniższych, aktualnych, darmowych przeglądarek:

Microsoft Edge Icon
Edge
Microsoft
pobierz
Google Chrome Icon
Chrome
Google
pobierz
Opera Icon
Opera
Opera Software
pobierz
Mozilla Firefox Icon
Firefox
Mozilla Foundation
pobierz

Większe bezpieczeństwo, szybkość i wygoda.

Plik pobierany jest z oficjalnej strony sprzedawcy.