Aktualności

Aby pobyt w szpitaliku był radośniejszy…

Trudnym doświadczeniem dla dzieci jest pobyt w szpitaliku ze zdiagnozowaną chorobą nowotworową – ze względu na ich niedojrzałość emocjonalną, intelektualną i fizyczną. Walka z rakiem to walka na śmierć i życie, to walka wymagająca niesamowitego wysiłku i wytrzymałości psychicznej. Świętokrzyskie Centrum Pediatrii im. W. Buszkowskiego w Kielcach często stanowi dom dla dzieci z chorobą nowotworową.

Aby nieść chorym dzieciom radość, ulżyć w chorobie oraz aby pobyt w szpitaliku był przyjemniejszy, Zarząd Trzuskawica S.A. zorganizował dla małych pacjentów prezenty oraz dofinansował wyposażenie sali świetlicowej. „Trzy rzeczy pozostały z raju: gwiazdy, kwiaty i oczy dziecka…” – Dante Aligheri.

Chciałoby się, aby oczy chorych dzieci były jak najczęściej radosne – mamy nadzieję, że podarowane rzeczy pozwolą im chociaż trochę zapomnieć o chorobie i nadal będą szczęśliwymi dziećmi.

Tagi

Korzystając ze tej strony internetowej, bez zmian konfiguracji przeglądarki, wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookie w Twoim urządzeniu końcowym. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Ci prawach, znajduje się w naszej polityce prywatności

Twoja przeglądarka (Internet Explorer) jest nieaktualna

Strona może nie wyświetlać się poprawnie.

Pobierz jedną z poniższych, aktualnych, darmowych przeglądarek:

Microsoft Edge Icon
Edge
Microsoft
pobierz
Google Chrome Icon
Chrome
Google
pobierz
Opera Icon
Opera
Opera Software
pobierz
Mozilla Firefox Icon
Firefox
Mozilla Foundation
pobierz

Większe bezpieczeństwo, szybkość i wygoda.

Plik pobierany jest z oficjalnej strony sprzedawcy.