Aktualności

Apel w sprawie wtargnięć na teren kopalni

Zwracamy się dziś do Was w bardzo ważnej sprawie! W ubiegłym tygodniu mieliśmy kolejny przypadek wtargnięcia osób postronnych na teren naszej kopalni w Sitkówce. Przebywanie na terenie kopalni wiąże się z szeregiem poważnych zagrożeń dla życia i zdrowia spowodowanych m.in. wysokością ścian, prowadzeniem robót strzałowych, ruchem ciężkich pojazdów. Przypominamy, że na teren kopalni mają wstęp jedynie pracownicy Trzuskawica S.A. oraz dopuszczeni współpracownicy i wykonawcy.

Osoby trzecie mogą wejść na teren kopalni tylko po wcześniejszym przeszkoleniu i pod bezpośrednim nadzorem upoważnionych do tego pracowników Trzuskawica S.A. osób nieupoważnionych obowiązuje całkowity ZAKAZ wstępu. Jego złamanie grozi karą grzywny w wysokości kilkuset złotych, a nawet pozbawieniem wolności na okres jednego roku. Tak wysoka kara nie jest bezpodstawna. Troska o bezpieczeństwo jest dla nas priorytetowa, a każdy intruz na terenie kopalni może wywołać zagrożenie zarówno dla samego siebie, jak i dla innych.

Dlatego przypominamy o bezwzględnym zakazie wstępu nieupoważnionych osób! Szanujmy siebie nawzajem i wspólnie dbajmy o nasze bezpieczeństwo.

Tagi

Korzystając ze tej strony internetowej, bez zmian konfiguracji przeglądarki, wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookie w Twoim urządzeniu końcowym. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Ci prawach, znajduje się w naszej polityce prywatności

Twoja przeglądarka (Internet Explorer) jest nieaktualna

Strona może nie wyświetlać się poprawnie.

Pobierz jedną z poniższych, aktualnych, darmowych przeglądarek:

Microsoft Edge Icon
Edge
Microsoft
pobierz
Google Chrome Icon
Chrome
Google
pobierz
Opera Icon
Opera
Opera Software
pobierz
Mozilla Firefox Icon
Firefox
Mozilla Foundation
pobierz

Większe bezpieczeństwo, szybkość i wygoda.

Plik pobierany jest z oficjalnej strony sprzedawcy.