Aktualności

CRH Safety Awards

Bezpieczeństwo i ochrona zdrowia w spółkach koncernu CRH to wartość i priorytet. Dlatego co roku CRH wyróżnia osoby, które w codziennej pracy w szczególny sposób dbają o bezpieczeństwo.

Podczas tegorocznej edycji CRH Safety Awards jedną z nagrodzonych osób został nasz pracownik Karol Czerwiński – Specjalista ds. remontów, trener wewnętrzny Lean Management. Karol mocno angażuje się w wiele projektów związanych z Bezpieczeństwem i Higieną pracy, zarówno jako lider jak i członek zespołów. Był liderem projektu mającego na celu likwidację źródeł izotopowych na transporcie pneumatycznym produktów sypkich na wydziale pakowni oraz kierownikiem projektu odpylania urządzeń na zakładzie przeróbczym Kowala. Ten ostatni projekt miał na celu obniżenie poziomu zapylenia w budynkach produkcyjnych. Karol miał także duży wkład w przygotowanie nowej interaktywnej tablicy szkoleniowej LOTOTO. Serdecznie gratulujemy!

Tagi

Korzystając ze tej strony internetowej, bez zmian konfiguracji przeglądarki, wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookie w Twoim urządzeniu końcowym. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Ci prawach, znajduje się w naszej polityce prywatności

Twoja przeglądarka (Internet Explorer) jest nieaktualna

Strona może nie wyświetlać się poprawnie.

Pobierz jedną z poniższych, aktualnych, darmowych przeglądarek:

Microsoft Edge Icon
Edge
Microsoft
pobierz
Google Chrome Icon
Chrome
Google
pobierz
Opera Icon
Opera
Opera Software
pobierz
Mozilla Firefox Icon
Firefox
Mozilla Foundation
pobierz

Większe bezpieczeństwo, szybkość i wygoda.

Plik pobierany jest z oficjalnej strony sprzedawcy.