Porady

Diamentowe Zasady Bezpieczeństwa oraz Diamentowe Zasady Bezpieczeństwa w biurze

W czerwcu 2014 roku Trzuskawica S.A wdrożyła inicjatywę Diamentowe Zasady Bezpieczeństwa oraz Diamentowe Zasady Bezpieczeństwa w biurze. Diamentowe zasady nawiązują do 16 zasad CRH chroniących życie, lecz także są związane z największymi zagrożeniami występującymi w naszych zakładach. Dzięki skupieniu się na najwyższych ryzykach i nieustannym szkoleniu naszych pracowników zmniejszamy prawdopodobieństwo wystąpienia wypadku przy pracy.

Każda zasada jest patronem danego miesiąca. W każdym miesiącu pracownicy otrzymują 2 standardy dotyczące zasad zakładowych i biurowych. Standard zawiera przypomnienie przepisów i wymagań bhp oraz zadania do zrealizowania przez kierownictwo i wyznaczone osoby. Diamentowe Zasady są prezentowane przez postacie komiksowe: Barbarę i Patryka Trzuskawickich.

Tagi

Korzystając ze tej strony internetowej, bez zmian konfiguracji przeglądarki, wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookie w Twoim urządzeniu końcowym. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Ci prawach, znajduje się w naszej polityce prywatności

Twoja przeglądarka (Internet Explorer) jest nieaktualna

Strona może nie wyświetlać się poprawnie.

Pobierz jedną z poniższych, aktualnych, darmowych przeglądarek:

Microsoft Edge Icon
Edge
Microsoft
pobierz
Google Chrome Icon
Chrome
Google
pobierz
Opera Icon
Opera
Opera Software
pobierz
Mozilla Firefox Icon
Firefox
Mozilla Foundation
pobierz

Większe bezpieczeństwo, szybkość i wygoda.

Plik pobierany jest z oficjalnej strony sprzedawcy.