Aktualności

Dobra Praktyka Produkcyjna w TRZUSKAWICY – certyfikacja GMP+ B2

Drodzy Przyjaciele, Z nieskrywaną radością chcemy Was poinformować, że nasz zakład pomyślnie przeszedł proces certyfikacji w międzynarodowym systemie GMP+B2 – bezpieczeństwo materiałów paszowych.

System został zainicjowany w 1992 roku przez holenderski przemysł paszowy w odpowiedzi na mniej lub bardziej poważne przypadki skażenia materiałów paszowych. Wdrożenie niniejszego standardu zapewniało o bezpieczeństwie materiałów paszowych, ich zabezpieczeniu przed dostępem substancji rakotwórczych i metali ciężkich. Ze względu na szerokie zastosowanie oraz pozytywne reakcje ze strony branży, system rozwinął się na skalę międzynarodową i służy obecnie za wzór w zapewnieniu bezpieczeństwa produkowanych składników, ich przechowywaniu i transportu.

Certyfikat GMP+ B2 jest kolejnym po ISO 9001 (system zarządzania jakością) i ISO 14001 (system zarządzania środowiskiem) dowodem potwierdzającym zgodność produktów z najlepszymi międzynarodowymi standardami.

Dziękujemy za zaufanie, zmieniamy się z myślą o Was.

Tagi

Korzystając ze tej strony internetowej, bez zmian konfiguracji przeglądarki, wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookie w Twoim urządzeniu końcowym. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Ci prawach, znajduje się w naszej polityce prywatności

Twoja przeglądarka (Internet Explorer) jest nieaktualna

Strona może nie wyświetlać się poprawnie.

Pobierz jedną z poniższych, aktualnych, darmowych przeglądarek:

Microsoft Edge Icon
Edge
Microsoft
pobierz
Google Chrome Icon
Chrome
Google
pobierz
Opera Icon
Opera
Opera Software
pobierz
Mozilla Firefox Icon
Firefox
Mozilla Foundation
pobierz

Większe bezpieczeństwo, szybkość i wygoda.

Plik pobierany jest z oficjalnej strony sprzedawcy.