Aktualności

Działania Trzuskawicy na rzecz zwiększenia bezpieczeństwa w związku z pandemią

Już od dawna w Trzuskawicy przestrzegamy zasady „Bezpieczeństwo zaczyna się ode Mnie”. Nie inaczej jest teraz, kiedy cały świat mierzy się z pandemią COVID-19.

Chcemy Państwa poinformować, że w Trzuskawicy wprowadziliśmy szereg działań w trosce o bezpieczeństwo naszych Pracowników, Klientów czy Partnerów. Dbamy o przestrzeganie najwyższych zasad higieny na terenie Zakładu – codzienne dezynfekujemy kluczowe pomieszczenia i zapewniamy dostęp do środków ochronnych i dezynfekujących takich jak płyny, maseczki czy jednorazowe rękawiczki. Prowadzimy też szeroko zakrojoną akcję informacyjną – rozwiesiliśmy plakaty dotyczące higieny i zasad bezpieczeństwa, a materiały rozsyłamy też drogą elektroniczną. Chcemy, żeby każdy miał do nich dostęp i stosował się do zaleceń.

Ograniczyliśmy do absolutnego minimum wyjazdy służbowe i wizyty gości na terenie Zakładu. Dbamy również o to, aby zmniejszyć liczbę osób przebywających w pomieszczeniach w tym samym czasie. Intensywnie pracujemy nad tym, aby zachować nieprzerwaną działalność naszej firmy. Zdajemy sobie sprawę, że obecna sytuacja nakłada na nas wszystkich różne ograniczenia i nakazy, ale wiemy, że obligatoryjnie musimy ich przestrzegać, aby możliwie w największym stopniu dbać o nasze wspólne dobro i bezpieczeństwo.

Dziękujemy wszystkim Pracownikom za zaangażowanie i tytaniczną pracę w tym trudnym czasie, a Klientom i Partnerom za wsparcie i zrozumienie!

Tagi

Korzystając ze tej strony internetowej, bez zmian konfiguracji przeglądarki, wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookie w Twoim urządzeniu końcowym. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Ci prawach, znajduje się w naszej polityce prywatności

Twoja przeglądarka (Internet Explorer) jest nieaktualna

Strona może nie wyświetlać się poprawnie.

Pobierz jedną z poniższych, aktualnych, darmowych przeglądarek:

Microsoft Edge Icon
Edge
Microsoft
pobierz
Google Chrome Icon
Chrome
Google
pobierz
Opera Icon
Opera
Opera Software
pobierz
Mozilla Firefox Icon
Firefox
Mozilla Foundation
pobierz

Większe bezpieczeństwo, szybkość i wygoda.

Plik pobierany jest z oficjalnej strony sprzedawcy.