Aktualności

Losowanie grup I Turnieju dziewczynek Trzuskawica Cup

10 czerwca odbyło się losowanie grup I Turnieju dziewczynek Trzuskawica Cup, który rozpocznie się już za kilka dni. Miejsce losowania było dość nietypowe, bo zorganizowaliśmy je na terenie naszej kopalni w Nowinach.

Wśród gości byli przedstawiciele władz samorządowych m.in. w osobach Pana Sebastiana Nowaczkiewicza, Wójta Gminy Nowiny, oraz Pani Renaty Janik, wicemarszałek woj. Świętokrzyskiego, jak również znani sportowcy, będący ambasadorami turnieju – Sławomir Szmal, wicemistrz świata z 2007 roku i brązowy medalista Mistrzostw Świata 2009 i 2015 w piłce ręcznej, oraz Paweł Golański, były reprezentant Polski w piłce nożnej. Ceremonię poprowadził Paweł Jańczyk, były rzecznik prasowy Korony Kielce.

Rozgrywki dziewczynek w ramach Trzuskawica Cup odbędą się w dniach 19 i 20 czerwca. Weźmie w nich udział aż 28 drużyn. Zapowiadają się niesamowite emocje – organizatorzy, Panowie Tomasz Popiela, Prezes Fundacji „,Ja Też Mam Marzenia” oraz Pan Tomasz Wilman, Prezes Fundacji „Megamocni”, przygotowali sportowe widowisko na najwyższym poziomie!

Zachęcamy do kibicowania na stadionie w Nowinach!

Szczegółowe informacje na temat turnieju można znaleźć na Facebooku – @Trzuskawica Cup – oraz na stronie internetowej: www.trzuskawicacup.pl

Tagi

Korzystając ze tej strony internetowej, bez zmian konfiguracji przeglądarki, wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookie w Twoim urządzeniu końcowym. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Ci prawach, znajduje się w naszej polityce prywatności

Twoja przeglądarka (Internet Explorer) jest nieaktualna

Strona może nie wyświetlać się poprawnie.

Pobierz jedną z poniższych, aktualnych, darmowych przeglądarek:

Microsoft Edge Icon
Edge
Microsoft
pobierz
Google Chrome Icon
Chrome
Google
pobierz
Opera Icon
Opera
Opera Software
pobierz
Mozilla Firefox Icon
Firefox
Mozilla Foundation
pobierz

Większe bezpieczeństwo, szybkość i wygoda.

Plik pobierany jest z oficjalnej strony sprzedawcy.