Aktualności

Nowoczesny system ochrony pracowników

Bezpieczeństwo pracowników zakładu to dla naszej spółki priorytet. Na jego zwiększenie znacząco wpływa supernowoczesny system radiofonii cyfrowej.

Jak działa urządzenie? Każdy radiotelefon, w który wyposażeni są nasi pracownicy, rejestruje swoją obecność w centralnie zarządzanym systemie nadzorowanym przez dystrybutora. Radiotelefony wyposażone są w trzy rozdaje alarmów: Man Down, czyli alarm wyzwolony automatycznie przez pochylenie radiotelefonu i pozostawienie go w tej pozycji przez określony czas, Lone Worker – alarm wyzwolony automatycznie przez brak aktywności, Tryb Manualny – alarm wyzwolony ręcznie przez użytkownika.

Zapraszamy do zapoznania się z bardziej obszernym wyjaśnieniem działania systemu mającego na celu ochronę naszych pracowników na stronie online Echo Dnia.

Tagi

Korzystając ze tej strony internetowej, bez zmian konfiguracji przeglądarki, wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookie w Twoim urządzeniu końcowym. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Ci prawach, znajduje się w naszej polityce prywatności

Twoja przeglądarka (Internet Explorer) jest nieaktualna

Strona może nie wyświetlać się poprawnie.

Pobierz jedną z poniższych, aktualnych, darmowych przeglądarek:

Microsoft Edge Icon
Edge
Microsoft
pobierz
Google Chrome Icon
Chrome
Google
pobierz
Opera Icon
Opera
Opera Software
pobierz
Mozilla Firefox Icon
Firefox
Mozilla Foundation
pobierz

Większe bezpieczeństwo, szybkość i wygoda.

Plik pobierany jest z oficjalnej strony sprzedawcy.