Aktualności

Tablica szkoleniowa LOTOC (LOTOTO)

Nowoczesna, interaktywna tablica szkoleniowa LOTOC (LOTOTO) – zablokuj, oznacz i sprawdź (Lock Out, Tag Out, Try Out) – została zaprojektowana dla naszych pracowników oraz jej podwykonawców.

Służy ona rozwojowi najlepszych technik szkoleniowych dla poprawy bezpieczeństwa. Tablica odzwierciedla linię technologiczną, która znajduje się na zakładzie z zastosowaniem wszystkich oznaczeń oraz zabezpieczeń. Dzięki temu nie ma potrzeby zatrzymywania urządzeń, ponieważ tablica w dużym stopniu obrazuje mechanizmy maszyn. Jeśli w czasie szkolenia jakiś element nie zostanie zabezpieczony we właściwy sposób, na tablicy pojawia się uwaga o potencjalnym wypadku. W czasie szkolenia pracownik zderza się z rzeczywistością, przez co łatwiej jest mu wdrożyć wszelkie zasady dotyczące systemu LOTOC (LOTOTO) w życie.

Tagi

Korzystając ze tej strony internetowej, bez zmian konfiguracji przeglądarki, wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookie w Twoim urządzeniu końcowym. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Ci prawach, znajduje się w naszej polityce prywatności

Twoja przeglądarka (Internet Explorer) jest nieaktualna

Strona może nie wyświetlać się poprawnie.

Pobierz jedną z poniższych, aktualnych, darmowych przeglądarek:

Microsoft Edge Icon
Edge
Microsoft
pobierz
Google Chrome Icon
Chrome
Google
pobierz
Opera Icon
Opera
Opera Software
pobierz
Mozilla Firefox Icon
Firefox
Mozilla Foundation
pobierz

Większe bezpieczeństwo, szybkość i wygoda.

Plik pobierany jest z oficjalnej strony sprzedawcy.