Aktualności

Trzuskawica Cup – turniej chłopców – relacja z wydarzenia

W dniach 25-26 września br. na stadionie w Nowinach odbył się turniej piłkarski chłopców – Trzuskawica Cup. Wydarzenie, podobnie jak rozgrywki dziewczynek, które miały miejsce w czerwcu, było na bardzo wysokim poziomie sportowym. 

W turnieju wzięły udział 32 drużyny z Polski, ale nie tylko. W rozgrywkach uczestniczyły również dzieci z litewskich klubów z Wilna i Kowna, ukraińskiego Kijowa i słowackiego Trenczyna. Zaangażowanie i walka o zwycięstwo każdej z drużyn dostarczyły mnóstwo emocji i dobrej zabawy, zarówno uczestnikom, jak i zgromadzonym gościom.

Zwycięzcą turnieju została drużyna Limanovii Limanowa, która wygrała po rzutach karnych z Cracovią 2:1. Trzecie miejsce zajął zespół KKP Korony Kielce – po pokonaniu w rzutach karnych 2:1 Lokomotivu Kijów. Łącznie podczas turnieju rozegrano aż 166 meczów!

Dziękujemy za wspólne kibicowanie! Mamy nadzieję, że spotkamy się ponownie w przyszłym roku, na drugiej edycji tego wyjątkowego wydarzenia. Tymczasem zapraszamy do obejrzenia relacji zdjęciowej z imprezy.

Tagi

Korzystając ze tej strony internetowej, bez zmian konfiguracji przeglądarki, wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookie w Twoim urządzeniu końcowym. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Ci prawach, znajduje się w naszej polityce prywatności

Twoja przeglądarka (Internet Explorer) jest nieaktualna

Strona może nie wyświetlać się poprawnie.

Pobierz jedną z poniższych, aktualnych, darmowych przeglądarek:

Microsoft Edge Icon
Edge
Microsoft
pobierz
Google Chrome Icon
Chrome
Google
pobierz
Opera Icon
Opera
Opera Software
pobierz
Mozilla Firefox Icon
Firefox
Mozilla Foundation
pobierz

Większe bezpieczeństwo, szybkość i wygoda.

Plik pobierany jest z oficjalnej strony sprzedawcy.