Aktualności

Trzuskawica wyróżniona jako „Najlepszy Pracodawca Województwa Świętokrzyskiego”

27 maja br. odbyła się gala rozdania nagród w ramach ogólnopolskiego konkursu „Dobra Firma” organizowanego przez Związek Przedsiębiorców i Pracodawców. Tym tytułem uhonorowano organizacje z województwa świętokrzyskiego, których działania w zakresie przedsiębiorczości, zarządzania i innowacyjności zasługują na szczególne uznanie.

Z dumą informujemy, że Trzuskawica została laureatem w kategorii „Najlepszy Pracodawca Województwa Świętokrzyskiego”. Organizatorzy wskazali, że nasza spółka jest liderem biznesu, który pokazuje, jak efektywne działania i potencjał pracowniczy przyczyniają się do rozwoju regionu i tworzą miejsca pracy.

Dziękujemy za tak wspaniałe wyróżnienie i gratulujemy pozostałym laureatom konkursu. Jednocześnie składamy ogromne gratulacje całemu zespołowi Trzuskawicy – to nasz wspólny sukces, na który razem zapracowaliśmy!

Dyplom

List gratulacyjny

Tagi

Korzystając ze tej strony internetowej, bez zmian konfiguracji przeglądarki, wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookie w Twoim urządzeniu końcowym. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Ci prawach, znajduje się w naszej polityce prywatności

Twoja przeglądarka (Internet Explorer) jest nieaktualna

Strona może nie wyświetlać się poprawnie.

Pobierz jedną z poniższych, aktualnych, darmowych przeglądarek:

Microsoft Edge Icon
Edge
Microsoft
pobierz
Google Chrome Icon
Chrome
Google
pobierz
Opera Icon
Opera
Opera Software
pobierz
Mozilla Firefox Icon
Firefox
Mozilla Foundation
pobierz

Większe bezpieczeństwo, szybkość i wygoda.

Plik pobierany jest z oficjalnej strony sprzedawcy.