Aktualności

Trzuskawica wyróżniona po raz kolejny!

Dbałość o najwyższe standardy i jakość produktów zawsze była dla nas najważniejsza. W tym roku Trzuskawica została wyróżniona tytułem Konsumencki Lider Jakości 2019. Udało nam się go otrzymać za nasz flagowy produkt – wapno hydratyzowane Bielik.

Nagroda jest dla nas szczególnie istotna, gdyż wyróżnienie wynika m.in. z opinii naszych konsumentów. To dzięki nim możemy się rozwijać, doskonalić oraz wprowadzać nowe produkty, które idealnie odpowiedzą na potrzeby naszych klientów.

To jednak nie koniec nagród! Znaleźliśmy się także wśród szacownego grona nominowanych do nagrody „EkoSymbol 2019″. Program jest prowadzony przez niezależne redakcje „Rzeczpospolitej” i „Dziennika Gazety Prawnej” i ma na celu wyłonienie przedsiębiorstw, które prowadzą zrównoważony biznes, jednocześnie dbając o środowisko naturalne i ekologię. Nie od dziś wiadomo, że nasz zakład dba, by nasza działalność była prowadzona zgodnie ze wszelkimi możliwymi standardami i była przyjazna nie tylko środowisku, ale też społeczności lokalnej.

Dziękujemy. Jesteśmy niezwykle dumni z obu wyróżnień!

Tagi

Korzystając ze tej strony internetowej, bez zmian konfiguracji przeglądarki, wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookie w Twoim urządzeniu końcowym. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Ci prawach, znajduje się w naszej polityce prywatności

Twoja przeglądarka (Internet Explorer) jest nieaktualna

Strona może nie wyświetlać się poprawnie.

Pobierz jedną z poniższych, aktualnych, darmowych przeglądarek:

Microsoft Edge Icon
Edge
Microsoft
pobierz
Google Chrome Icon
Chrome
Google
pobierz
Opera Icon
Opera
Opera Software
pobierz
Mozilla Firefox Icon
Firefox
Mozilla Foundation
pobierz

Większe bezpieczeństwo, szybkość i wygoda.

Plik pobierany jest z oficjalnej strony sprzedawcy.