Aktualności

Trzuskawica z Certyfikatem GMP +

Certyfikacja GMP + to bardzo dynamicznie rozwijający się system kontroli bezpieczeństwa pasz, na każdym etapie produkcji, od upraw, do dystrybucji.

Nasza firma otrzymała wspomniany certyfikat, spełniając najbardziej rygorystyczne wymogi.Doceniono mączki wapienne produkcji Trzuskawicy, będące składnikiem pokarmu dla zwierząt hodowlanych. Uznano je za produkt najwyższej jakości. To dla nas szczególnie ważne wydarzenie, ponieważ stanowi potwierdzenie zasad, jakimi kierujemy się w codziennej pracy, a mianowicie stałe zachowywanie najwyższych standardów.

Certyfikat GMP+ to dla nas nie tylko wyróżnienie, ale również korzyści biznesowe, ponieważ stanowią dla naszych partnerów gwarant dobrych i bezpiecznych praktyk produkcyjnych, popartych niezależną weryfikacją.

Tagi

Korzystając ze tej strony internetowej, bez zmian konfiguracji przeglądarki, wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookie w Twoim urządzeniu końcowym. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Ci prawach, znajduje się w naszej polityce prywatności

Twoja przeglądarka (Internet Explorer) jest nieaktualna

Strona może nie wyświetlać się poprawnie.

Pobierz jedną z poniższych, aktualnych, darmowych przeglądarek:

Microsoft Edge Icon
Edge
Microsoft
pobierz
Google Chrome Icon
Chrome
Google
pobierz
Opera Icon
Opera
Opera Software
pobierz
Mozilla Firefox Icon
Firefox
Mozilla Foundation
pobierz

Większe bezpieczeństwo, szybkość i wygoda.

Plik pobierany jest z oficjalnej strony sprzedawcy.