Aktualności

Trzuskawica z tytułem „Bezpieczna Kopalnia”!

26 kwietnia w siedzibie Wyższego Urzędu Górniczego odbyło się uroczyste wręczenie tytułu „Bezpieczna Kopalnia”.

Prezes Zarządu Trzuskawicy Dominik Piskorski przyjął nagrodę z rąk prezesa Wyższego Urzędu Górniczego dr inż. Adama Mirka oraz Józefa Koczwary – Członka Zarządu Fundacji „Bezpieczne Górnictwo im. prof. Wacława Cybulskiego. Prowadzącym spotkanie był Wiceprezes Wyższego Urzędu Górniczego Piotr Wojtacha. Honorując naszą firmę brano pod uwagę troskę o standardy pracy i innowacyjne rozwiązania w górnictwie odkrywkowym. Podkreślono także najsilniejsze strony Trzuskawicy – dbałość o środowisko i bezpieczeństwo pracy.

Trudno opisać dumę jaką czujemy, otrzymując tą ważną nagrodą. Oczywiście zobowiązujemy się do stałego utrzymywania naszej pracy na tak wysokim poziomie, by służyć naszym pracownikom i zostać przykładem dla innych firm.

Tagi

Korzystając ze tej strony internetowej, bez zmian konfiguracji przeglądarki, wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookie w Twoim urządzeniu końcowym. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Ci prawach, znajduje się w naszej polityce prywatności

Twoja przeglądarka (Internet Explorer) jest nieaktualna

Strona może nie wyświetlać się poprawnie.

Pobierz jedną z poniższych, aktualnych, darmowych przeglądarek:

Microsoft Edge Icon
Edge
Microsoft
pobierz
Google Chrome Icon
Chrome
Google
pobierz
Opera Icon
Opera
Opera Software
pobierz
Mozilla Firefox Icon
Firefox
Mozilla Foundation
pobierz

Większe bezpieczeństwo, szybkość i wygoda.

Plik pobierany jest z oficjalnej strony sprzedawcy.