Aktualności

Zapytanie ofertowe – prace badawczo-rozwojowe

W związku z planowaną realizacją Projektu „Przeprowadzenie badań zeroemisyjnej, bezodpadowej i efektywnej energetycznie mielącej instalacji przemysłowej”.

Dla którego Spółka ubiega się o dofinansowanie ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014–2020, Poddziałanie 1.1.1 Badania przemysłowe i prace rozwojowe realizowane przez przedsiębiorstwa (Konkurs 1/1.1.1/2020 – Szybka ścieżka) oraz obowiązkiem dokonywania zakupów w oparciu o najbardziej korzystną ekonomicznie ofertę, z zachowaniem zasad uczciwej konkurencji, efektywności, jawności i przejrzystości, TRZUSKAWICA SPÓŁKA AKCYJNA składa zapytanie ofertowe dotyczące przeprowadzenia prac badawczo – rozwojowych, szczegółowo opisanych w treści załączonego dokumentu.

Link do zapytania ofertowego: Trzuskawica-Zapytanie-ofertowe-podwykonawca-BR

Tagi

Korzystając ze tej strony internetowej, bez zmian konfiguracji przeglądarki, wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookie w Twoim urządzeniu końcowym. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Ci prawach, znajduje się w naszej polityce prywatności

Twoja przeglądarka (Internet Explorer) jest nieaktualna

Strona może nie wyświetlać się poprawnie.

Pobierz jedną z poniższych, aktualnych, darmowych przeglądarek:

Microsoft Edge Icon
Edge
Microsoft
pobierz
Google Chrome Icon
Chrome
Google
pobierz
Opera Icon
Opera
Opera Software
pobierz
Mozilla Firefox Icon
Firefox
Mozilla Foundation
pobierz

Większe bezpieczeństwo, szybkość i wygoda.

Plik pobierany jest z oficjalnej strony sprzedawcy.