Klauzula informacyjna

KLAUZULA INFORMACYJNA – ZGODA MARKETINGOWA

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Trzuskawica S.A. z siedzibą w Nowinach (26-052) przy ul. Sitkówka 24, zwana dalej Administratorem.

2) Kontakt z Administratorem jest możliwy poprzez adres e-mail dane.osobowe@trzuskawica.pl lub pisemnie na adres ul. Sitkówka 24, 26-052 Nowiny.

3) Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu kierowania do Pani/Pana treści marketingowych – podstawą prawną przetwarzania jest prawnie uzasadniony interes Administratora, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. f Rozporządzenia 2016/679. Prawnie uzasadniony interes Trzuskawica S.A. polega na kierowaniu do Pani/Pana treści marketingowych drogą telefoniczną lub/i e-mailową, w związku z wyrażoną/ymi przez Panią/Pana zgodą/zgodami.

4) Pani/Pana dane osobowe mogą być przekazywane pracownikom i współpracownikom; podmiotom upoważnionym do tego na podstawie przepisów prawa, a także podmiotom działającym na zlecenie Administratora m. in. takim jak dostawcy systemów informatycznych.

5) Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu wycofania przez Panią/Pana wyrażonej zgody lub wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych w celu kierowania do Pani/Pana treści marketingowych.

6) Wyrażona zgoda może zostać wycofana w dowolnym czasie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Dla celów dowodowych Administrator prosi o wycofywanie zgody drogą pisemną na adres siedziby Spółki lub elektroniczną pod adres dane.osobowe@trzuskawica.pl.

7) Przysługuje Pani/Panu prawo: dostępu do treści danych oraz żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych.

8) W celu skorzystania z przysługujących Pani/Panu praw należy skontaktować się z Administratorem, korzystając ze wskazanych powyżej danych kontaktowych.

9) W przypadku uznania, że Administrator przetwarza Pani/Pana dane osobowe z naruszeniem przepisów prawa przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych – w szczególności w państwie członkowskim UE Pani/Pana zwykłego pobytu, miejsca pracy lub miejsca popełnienia domniemanego. W Polsce takim organem nadzorczym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

10) Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Korzystając ze tej strony internetowej, bez zmian konfiguracji przeglądarki, wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookie w Twoim urządzeniu końcowym. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Ci prawach, znajduje się w naszej polityce prywatności

Twoja przeglądarka (Internet Explorer) jest nieaktualna

Strona może nie wyświetlać się poprawnie.

Pobierz jedną z poniższych, aktualnych, darmowych przeglądarek:

Microsoft Edge Icon
Edge
Microsoft
pobierz
Google Chrome Icon
Chrome
Google
pobierz
Opera Icon
Opera
Opera Software
pobierz
Mozilla Firefox Icon
Firefox
Mozilla Foundation
pobierz

Większe bezpieczeństwo, szybkość i wygoda.

Plik pobierany jest z oficjalnej strony sprzedawcy.