Wydarzenia

Eko akcja w Trzuskawicy

Działania ekologiczne w wielu w firmach przestają być modą, a powoli stają się codziennością. Coraz więcej przedsiębiorstw wprowadza w swoich organizacjach akcje mające na celu promocję postaw i inicjatyw przyjaznych naszej planecie.

Zrównoważony rozwój, a co za tym idzie ochrona środowiska, to tematy priorytetowe także dla Trzuskawicy. Od stycznia rozpoczęliśmy kampanię, która ma na celu promowanie wśród naszych pracowników działania na rzecz ochrony środowiska. Głównym jej przesłaniem jest propagowanie wiedzy i zachowań dotyczących właściwego gospodarowania odpadami, ograniczenia zużycia wody i energii, a także zmniejszenia emisji pyłów, spalin i gazów.

Akcję przygotowali pracownicy Działu Ochrony Środowiska. Co kwartał realizowana będzie inna część kampanii. Liczymy, że zainspiruje ona wszystkich naszych pracowników do jeszcze większej dbałości o środowisko.

Tagi

Korzystając ze tej strony internetowej, bez zmian konfiguracji przeglądarki, wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookie w Twoim urządzeniu końcowym. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Ci prawach, znajduje się w naszej polityce prywatności

Twoja przeglądarka (Internet Explorer) jest nieaktualna

Strona może nie wyświetlać się poprawnie.

Pobierz jedną z poniższych, aktualnych, darmowych przeglądarek:

Microsoft Edge Icon
Edge
Microsoft
pobierz
Google Chrome Icon
Chrome
Google
pobierz
Opera Icon
Opera
Opera Software
pobierz
Mozilla Firefox Icon
Firefox
Mozilla Foundation
pobierz

Większe bezpieczeństwo, szybkość i wygoda.

Plik pobierany jest z oficjalnej strony sprzedawcy.