Wydarzenia

Trzuskawica na XVIII Targach Budowlanych Grupy PSB

W dniach 4–5 marca w Targach Kielce odbyła się 18 edycja Targów Budowlanych Grupy PSB. To jedno z najważniejszych wydarzeń branżowych w naszym kraju.

Na targach spotkali się przedstawiciele największych firm z wszystkich branży materiałów budowlanych w Polsce. W wydarzeniu wzięło udział 347 wystawców i 316 firm zwiedzających, partnerów Grupy PSB.

Celem spotkania było nie tylko nawiązanie przez przedsiębiorców nowych kontaktów handlowych przed zbliżającym się sezonem budowlanym. Była to również doskonała okazja do budowania relacji oraz wymiany opinii i doświadczeń pomiędzy uczestnikami targów. Podczas tegorocznej edycji zawarto prawie 15 tys. umów na łączną kwotę 370 mln zł.

Trzuskawica, jak co roku, zaprezentowała się w Kielcach na wspólnym stoisku z firmami Grupy CRH, Polbruk i Cement Ożarów. Podobnie jak w latach ubiegłych, ilość uczestników targów oraz osób odwiedzających stoisko Trzuskawicy, przewyższyła nasze oczekiwania. Dziękujemy za odwiedziny i zapraszamy za rok!

Tagi

Korzystając ze tej strony internetowej, bez zmian konfiguracji przeglądarki, wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookie w Twoim urządzeniu końcowym. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Ci prawach, znajduje się w naszej polityce prywatności

Twoja przeglądarka (Internet Explorer) jest nieaktualna

Strona może nie wyświetlać się poprawnie.

Pobierz jedną z poniższych, aktualnych, darmowych przeglądarek:

Microsoft Edge Icon
Edge
Microsoft
pobierz
Google Chrome Icon
Chrome
Google
pobierz
Opera Icon
Opera
Opera Software
pobierz
Mozilla Firefox Icon
Firefox
Mozilla Foundation
pobierz

Większe bezpieczeństwo, szybkość i wygoda.

Plik pobierany jest z oficjalnej strony sprzedawcy.