Wydarzenia

Trzuskawica na Targach Pracy AGH

7 listopada, na krakowskiej Akademii Górniczo-Hutniczej, po raz kolejny odbyła się jesienna edycja Targów Pracy. Wśród prawie 100 wystawców z najważniejszych branż przemysłowo-gospodarczych nie mogło oczywiście zabraknąć przedstawicieli Trzuskawicy.

Nasze stoisko cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem, za które ogromnie dziękujemy! Ekipa Grupy CRH, w tym Trzuskawicy, opowiadała studentom i absolwentom o specyfice pracy w naszych zakładach, o tym jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej i prawidłowo napisać CV, a także jakie kwalifikacje powinni posiadać, jeśli chcieliby zdobyć pracę na wymarzonym stanowisku z naszej branży. To zawsze ogromna satysfakcja móc podzielić się z młodszym pokoleniem wiedzą i doświadczeniem. Mamy nadzieję, że udzielone porady okażą się owocne i za jakiś czas z niektórymi osobami spotkamy się m.in. w Trzuskawicy.

Tymczasem czekamy na kolejną edycję Targów, na której również z pewnością zagościmy!

Tagi

Korzystając ze tej strony internetowej, bez zmian konfiguracji przeglądarki, wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookie w Twoim urządzeniu końcowym. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Ci prawach, znajduje się w naszej polityce prywatności

Twoja przeglądarka (Internet Explorer) jest nieaktualna

Strona może nie wyświetlać się poprawnie.

Pobierz jedną z poniższych, aktualnych, darmowych przeglądarek:

Microsoft Edge Icon
Edge
Microsoft
pobierz
Google Chrome Icon
Chrome
Google
pobierz
Opera Icon
Opera
Opera Software
pobierz
Mozilla Firefox Icon
Firefox
Mozilla Foundation
pobierz

Większe bezpieczeństwo, szybkość i wygoda.

Plik pobierany jest z oficjalnej strony sprzedawcy.