Wydarzenia

Przekazanie kamery termowizyjnej Ochotniczej Straży Pożarnej z Kowali

2 października w Sitkówce odbyło się uroczyste przekazanie Ochotniczej Straży Pożarnej z Kowali kamery termowizyjnej, której fundatorem jest Trzuskawica S.A.

W uroczystości wzięli udział przedstawiciele Trzuskawica S.A.: Prezes Zarządu Janusz Miłuch oraz Dyrektor ds. Przemysłu Piotr Gozdek jak również reprezentant Ochotniczej Straży Pożarnej: Prezes OSP Kowala Czesław Bentkowski.

Bezpieczeństwo jest dla Trzuskawicy istotnym priorytetem, zarówno na terenie zakładu, jak również poza nim. Dlatego właśnie, aby wesprzeć strażaków w ich działaniach mających związek z ochroną bezpieczeństwa, zdrowia i życia, spółka podarowała miejscowej Straży Pożarnej kamerę termowizyjną, która będzie wspierać podejmowane przez nich działania ratowniczo-gaśnicze. Wraz z kamerą strażacy otrzymają profesjonalne szkolenie z jej obsługi, aby mieć pewność, że dbając o życie innych, będą do tego właściwie przygotowani.

Tagi

Korzystając ze tej strony internetowej, bez zmian konfiguracji przeglądarki, wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookie w Twoim urządzeniu końcowym. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Ci prawach, znajduje się w naszej polityce prywatności

Twoja przeglądarka (Internet Explorer) jest nieaktualna

Strona może nie wyświetlać się poprawnie.

Pobierz jedną z poniższych, aktualnych, darmowych przeglądarek:

Microsoft Edge Icon
Edge
Microsoft
pobierz
Google Chrome Icon
Chrome
Google
pobierz
Opera Icon
Opera
Opera Software
pobierz
Mozilla Firefox Icon
Firefox
Mozilla Foundation
pobierz

Większe bezpieczeństwo, szybkość i wygoda.

Plik pobierany jest z oficjalnej strony sprzedawcy.