Wydarzenia

Trzuskawica S.A. patronem szkoły!

19 września 2018 w Zespole Szkół Zawodowych Nr 1 w Kielcach odbyło się uroczyste odsłonięcie tablicy informującej o objęciu patronatem szkoły przez Trzuskawica S.A.

Oficjalnego odsłonięcia tablicy dokonał Członek Zarządu, Dyrektor ds. handlowych Trzuskawica S.A.– Pan Andrzej Piwowarski oraz Dyrektor ZSZ Nr 1 Pani Monika Biskup. W uroczystości brali udział dyrekcja szkoły, grono pedagogiczne, uczniowie oraz przedstawiciele firmy Trzuskawica S.A. Symboliczne wmurowanie tablicy podkreśla trwającą już ponad piętnaście lat współpracę. Pan Andrzej Piwowarski zapewnił jednocześnie, że firma w dalszym ciągu będzie wspierać ZSZ Nr 1 w rozwoju szkolnictwa zawodowego.

Warto podkreślić, że zakład w Sitkówce, należący do Trzuskawica S.A., jest jednym z największych zakładów w Europie, produkującym kruszywa, wapno oraz mączkę.

Tagi

Korzystając ze tej strony internetowej, bez zmian konfiguracji przeglądarki, wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookie w Twoim urządzeniu końcowym. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Ci prawach, znajduje się w naszej polityce prywatności

Twoja przeglądarka (Internet Explorer) jest nieaktualna

Strona może nie wyświetlać się poprawnie.

Pobierz jedną z poniższych, aktualnych, darmowych przeglądarek:

Microsoft Edge Icon
Edge
Microsoft
pobierz
Google Chrome Icon
Chrome
Google
pobierz
Opera Icon
Opera
Opera Software
pobierz
Mozilla Firefox Icon
Firefox
Mozilla Foundation
pobierz

Większe bezpieczeństwo, szybkość i wygoda.

Plik pobierany jest z oficjalnej strony sprzedawcy.