Wydarzenia

Udział w Międzynarodowej Konferencji „Logistyka w Ratownictwie”

Trzuskawica S.A. wzięła udział w Międzynarodowej Konferencji pn. „Logistyka w Ratownictwie”, która odbyła się w Mikołajkach w dniach 4–7.09.2018 roku.

Wygłoszono referat nt.: „Lean Management narzędziem poprawy funkcjonowania parku maszynowego i bezpieczeństwa na przykładzie Trzuskawica S.A.”

Międzynarodowa Konferencja „Logistyka w Ratownictwie” jest konferencją interdyscyplinarną, umożliwiająca spotkanie i wymianę poglądów specjalistów z różnych dyscyplin i kierunków nauki zajmujących się szeroko pojętym ratownictwem osób i mienia. Zakłada się, że głównym interdyscyplinarnie analizowanym problemem będzie optymalizowanie procesu logistycznego, produkcyjnego przebiegu akcji niesienia pomocy w różnych typach zagrożeń i zdarzeniach o zróżnicowanej skali i zasięgu.

Tagi

Korzystając ze tej strony internetowej, bez zmian konfiguracji przeglądarki, wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookie w Twoim urządzeniu końcowym. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Ci prawach, znajduje się w naszej polityce prywatności

Twoja przeglądarka (Internet Explorer) jest nieaktualna

Strona może nie wyświetlać się poprawnie.

Pobierz jedną z poniższych, aktualnych, darmowych przeglądarek:

Microsoft Edge Icon
Edge
Microsoft
pobierz
Google Chrome Icon
Chrome
Google
pobierz
Opera Icon
Opera
Opera Software
pobierz
Mozilla Firefox Icon
Firefox
Mozilla Foundation
pobierz

Większe bezpieczeństwo, szybkość i wygoda.

Plik pobierany jest z oficjalnej strony sprzedawcy.