Wydarzenia

Dzień Bezpieczeństwa i Ochrony Środowiska 2017 – Piknik Rodzinny

W dniu 10 czerwca 2017 roku Zespół Zarządzający i służba BHP wspólnie zorganizowali Dzień Bezpieczeństwa i Ochrony Środowiska. W tym roku został on połączony z Piknikiem Rodzinnym. Inicjatywa ta odbywała się równolegle w zakładzie Sitkówka i Kujawy.

Do uczestnictwa w obchodach dnia BIOŚ zaproszeni zostali pracownicy z rodzinami, przedstawiciele wykonawców świadczących usługi na rzecz spółki, lokalni mieszkańcy, Ochotnicza Straż Pożarna oraz lokalne władze. Łącznie w obu zakładach udział wzięło ponad 300 osób.

Dzień BiOŚ odbywał się pod hasłem: „Bezpieczeństwo zaczyna się ode mnie” oraz „Trzuskawica bliżej nas”.

Oprócz pokazów związanych z ratownictwem medycznym oraz bezpieczeństwem drogowym, uczestnicy mogli sprawdzić poziom cukru we krwi, zbadać ciśnienie, sprawdzić gaśnicę samochodową i uzyskać porady na temat zdrowego żywienia. Szczególną atrakcją dla rodzin było zwiedzanie zakładu. Dzieci spędzały czas z animatorami, brały udział w konkursach, korzystały z dmuchańców, uczyły się bezpieczeństwa na miasteczku rowerowym, korzystały z korepetycji u Profesora Pytalskiego. W Sitkówce dorosłym czas umilił Stan Tutaj i Druga Maryla.

W ramach zaangażowania w ochronę środowiska uczestnicy mieli także możliwość posadzenia swojego drzewka.

Osoba kontaktowa / contact person:
Aneta Jas
aneta.jas@trzuskawica.pl

Tagi

Korzystając ze tej strony internetowej, bez zmian konfiguracji przeglądarki, wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookie w Twoim urządzeniu końcowym. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Ci prawach, znajduje się w naszej polityce prywatności

Twoja przeglądarka (Internet Explorer) jest nieaktualna

Strona może nie wyświetlać się poprawnie.

Pobierz jedną z poniższych, aktualnych, darmowych przeglądarek:

Microsoft Edge Icon
Edge
Microsoft
pobierz
Google Chrome Icon
Chrome
Google
pobierz
Opera Icon
Opera
Opera Software
pobierz
Mozilla Firefox Icon
Firefox
Mozilla Foundation
pobierz

Większe bezpieczeństwo, szybkość i wygoda.

Plik pobierany jest z oficjalnej strony sprzedawcy.