Wydarzenia

Dzień bezpieczeństwa

Bezpieczeństwo w naszym zakładzie to jeden z najistotniejszych elementów naszej pracy dlatego chcemy, aby każdy z naszych pracowników miał świadomość, że należy pracować w sposób bezpieczny dla siebie, swoich kolegów oraz w trosce o środowisko.

W programie między innymi był pokaz użycia defibrylatora, symulator bezpiecznej jazdy i ścianka koordynacyjna, pokaz wybuchu poduszki powietrznej, pokaz prac na wysokości. Poza tym pracownicy mogli brać udział w ćwiczeniach udzielania pierwszej pomocy, mogli zbadać sobie ciśnienie krwi i poziom cukru we krwi. W związku z Dniem Bezpieczeństwa w naszym zakładzie w Zespole Szkół Zawodowych nr 1 w Kielcach ogłoszono konkurs na plakat. Był to konkurs artystyczny ogłoszony w kwietniu 2013. Uczniowie mieli do końca maja 2013 zaprojektować i wykonać własnoręcznie plakat zawierający tematykę bezpieczeństwa i ochrony środowiska. W konkursie wzięło udział 11 osób. Wygrała praca Martyny Woźniak.

Tagi

Korzystając ze tej strony internetowej, bez zmian konfiguracji przeglądarki, wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookie w Twoim urządzeniu końcowym. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Ci prawach, znajduje się w naszej polityce prywatności

Twoja przeglądarka (Internet Explorer) jest nieaktualna

Strona może nie wyświetlać się poprawnie.

Pobierz jedną z poniższych, aktualnych, darmowych przeglądarek:

Microsoft Edge Icon
Edge
Microsoft
pobierz
Google Chrome Icon
Chrome
Google
pobierz
Opera Icon
Opera
Opera Software
pobierz
Mozilla Firefox Icon
Firefox
Mozilla Foundation
pobierz

Większe bezpieczeństwo, szybkość i wygoda.

Plik pobierany jest z oficjalnej strony sprzedawcy.