Wydarzenia

IV edycja Górniczego Forum Ekonomicznego

W dniach 6 i 7 czerwca na Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie odbyła się IV edycja Górniczego Forum Ekonomicznego. Organizatorem konferencji był Wydział Górnictwa i Geoinżynierii.

Wydarzenie zostało objęte patronatem Ministra Energii – Krzysztofa Tchórzewskiego, Ministra Przedsiębiorczości i Technologii – Jadwigi Emilewicz, Głównego Geologa Kraju – Pełnomocnika Rządu do Spraw Polityki Surowcowej Kraju – Mariusza Orion Jędryska oraz Rektora AGH – Tadeusza Słomki. Podczas Forum Trzuskawicę reprezentował Krystian Milewski z wykładem: „Lean Mining – nowe podejście w górnictwie”. W trakcie tych dwóch dni poruszano wiele tematów związanych z naszą branżą – od ekonomii po zarządzanie organizacją.

Na konferencji można było zdobyć wiedzę w zakresie: „Kierunków ewolucji energetyki opartej na węglu”, „Monitorowania i automatyzacji procesów górniczych”, „Uwarunkowań funkcjonowania branży górnictwa skalnego w Polsce po roku 2020” i innych tematów związanych z górnictwem. Wydarzenie to co roku gromadzi najwybitniejszych ludzi nauki oraz najlepszych praktyków i z branży. Pozwala na wymianę doświadczeń i przedstawienie innowacyjnych metod, które już dziś wykorzystywane są w górnictwie.

Cieszymy się, że mogliśmy być częścią tego wydarzenia i wyznaczać kierunki nowoczesnego górnictwa!

Tagi

Korzystając ze tej strony internetowej, bez zmian konfiguracji przeglądarki, wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookie w Twoim urządzeniu końcowym. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Ci prawach, znajduje się w naszej polityce prywatności

Twoja przeglądarka (Internet Explorer) jest nieaktualna

Strona może nie wyświetlać się poprawnie.

Pobierz jedną z poniższych, aktualnych, darmowych przeglądarek:

Microsoft Edge Icon
Edge
Microsoft
pobierz
Google Chrome Icon
Chrome
Google
pobierz
Opera Icon
Opera
Opera Software
pobierz
Mozilla Firefox Icon
Firefox
Mozilla Foundation
pobierz

Większe bezpieczeństwo, szybkość i wygoda.

Plik pobierany jest z oficjalnej strony sprzedawcy.