Wydarzenia

Konferencja „CENWIS”

W dniu 21.02.2018 r. na Politechnice Świętokrzyskiej w Kielcach odbyła się Konferencja „CENWIS” dotycząca uruchomienia projektu: Centrum Naukowo – Wdrożeniowe Inteligentnych Specjalizacji Regionu Świętokrzyskiego. Przewodniczył jej Rektor Politechniki Świętokrzyskiej oraz Marszałek Województwa Święktorzyskiego.

W ramach tego projektu Trzuskawica S.A. podpisała z Politechniką Świętokrzyską porozumienie o współpracy z Laboratorium Zaawansowanych Nanotechnologii i Nanomateriałów. Głównym celem współpracy jest propagowanie wymiany poglądów, doświadczeń w ramach B+R, a także możliwości wykonywania dla Trzuskawicy różnych projektów technicznych powłok ochronnych na podzespoły urządzeń, analiz uszkodzeń materiałów w skali nano, a także szeregu możliwości badawczych rozwijających nowoczesne zarządzanie parkiem maszynowym i obszarem utrzymania ruchu.

Tagi

Korzystając ze tej strony internetowej, bez zmian konfiguracji przeglądarki, wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookie w Twoim urządzeniu końcowym. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Ci prawach, znajduje się w naszej polityce prywatności

Twoja przeglądarka (Internet Explorer) jest nieaktualna

Strona może nie wyświetlać się poprawnie.

Pobierz jedną z poniższych, aktualnych, darmowych przeglądarek:

Microsoft Edge Icon
Edge
Microsoft
pobierz
Google Chrome Icon
Chrome
Google
pobierz
Opera Icon
Opera
Opera Software
pobierz
Mozilla Firefox Icon
Firefox
Mozilla Foundation
pobierz

Większe bezpieczeństwo, szybkość i wygoda.

Plik pobierany jest z oficjalnej strony sprzedawcy.