Wydarzenia

Konkurs w szkole

W Zespole Szkół Zawodowych Nr 1 w Kielcach (popularna budowlanka) w dniu 11.05.2012 odbyła się VII edycja konkursu na temat zastosowania wapna w budownictwie oraz innych gałęziach gospodarki pod nazwą „ Konkurs wiedzy o wapnie”.

W konkursie wzięło udział 120 uczniów szkoły – to bardzo dużo ale trudno się dziwić – nagrodami jak co roku jest stypendium roczne dla trzech osób ufundowane przez Prezesa Trzuskawica S.A. Michała Jankowskiego. Mimo, że pytania były trudne to wyniki były dobre – dzięki temu konkursowi młodzież wie, że warto się uczyć. Za parę lat ci młodzi ludzie pójdą do pracy, trafią prawdopodobnie na budowy w naszym kraju – to przyszli budowlańcy, którzy im więcej będą wiedzieć tym ich kunszt budowlany będzie lepszy.Wapno produkowane przez Trzuskawica Spółka Akcyjna to materiał ekologiczny i zdrowy, tworzący w domach swoisty mikroklimat. I chociaż to materiał tradycyjny to powstaje w oparciu o najnowocześniejsze metody.

Uczniowie mogli się o tym przekonać bo przed konkursem była zorganizowana wycieczka do zakładu oraz cykl wykładów.

Tagi

Korzystając ze tej strony internetowej, bez zmian konfiguracji przeglądarki, wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookie w Twoim urządzeniu końcowym. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Ci prawach, znajduje się w naszej polityce prywatności

Twoja przeglądarka (Internet Explorer) jest nieaktualna

Strona może nie wyświetlać się poprawnie.

Pobierz jedną z poniższych, aktualnych, darmowych przeglądarek:

Microsoft Edge Icon
Edge
Microsoft
pobierz
Google Chrome Icon
Chrome
Google
pobierz
Opera Icon
Opera
Opera Software
pobierz
Mozilla Firefox Icon
Firefox
Mozilla Foundation
pobierz

Większe bezpieczeństwo, szybkość i wygoda.

Plik pobierany jest z oficjalnej strony sprzedawcy.