Wydarzenia

Konkurs Wiedzy o Wapnie w Zespole Szkół Zawodowych nr 1 w Kielcach

17 października odbyła się XIV edycja konkursu Wiedzy o Wapnie zorganizowana w Zespole Szkół Zawodowych nr 1 w Kielcach.

To dla nas wyjątkowe wydarzenie ze względu na to, iż edukacja młodzieży oraz ich chęć do poszerzania swojej wiedzy, szczególnie w branży budowlanej, są dla nas bardzo ważne. Cieszymy się, że Trzuskawica może dołożyć swoją „cegiełkę” wspierając szkołę oraz organizując tego rodzaju wydarzenie. Do konkursu zgłosiło się wielu uczniów. W tym roku zwyciężył Wiktor Kowalczyk z klasy 4S. Drugie miejsce na podium należało do Huberta Chrzanowskiego z klasy 3M. Na trzecim miejscu znalazł się Marcin Gaponowicz z klasy 2S.

Miejsca od 4 do 20 również wykazały się ponadprzeciętną wiedzą, co nie umknęło uwadze organizatorom konkursu, którzy postanowili docenić także ich starania. Konkurs Wiedzy o Wapnie jest dla nas niezwykle ważny. Cieszy nas wzrastająca wśród młodych ludzi wiedza na temat wapna oraz innych dóbr naturalnych.

Wszystkim zwycięzcom gratulujemy!

Tagi

Korzystając ze tej strony internetowej, bez zmian konfiguracji przeglądarki, wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookie w Twoim urządzeniu końcowym. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Ci prawach, znajduje się w naszej polityce prywatności

Twoja przeglądarka (Internet Explorer) jest nieaktualna

Strona może nie wyświetlać się poprawnie.

Pobierz jedną z poniższych, aktualnych, darmowych przeglądarek:

Microsoft Edge Icon
Edge
Microsoft
pobierz
Google Chrome Icon
Chrome
Google
pobierz
Opera Icon
Opera
Opera Software
pobierz
Mozilla Firefox Icon
Firefox
Mozilla Foundation
pobierz

Większe bezpieczeństwo, szybkość i wygoda.

Plik pobierany jest z oficjalnej strony sprzedawcy.