Wydarzenia

Memoriał Eugeniusza Bednarka

W dniu 18 czerwca 2017 roku na Stadionie KS Notecianka Pakość odbył się 1 memoriał zmarłego w grudniu 2016 roku trenera Eugeniusza Bednarka.

Przy pięknej pogodzie, w wydarzeniu tym uczestniczyło 120 zawodników. Zawody odbywały się w 2 kategoriach – U 13 i U 10. Najmłodszy zawodnik miał 5 lat, a małych piłkarzy wspierało około 500 osób towarzyszących. W ramach umowy sponsorskiej Trzuskawica S.A. wsparła organizację tego wydarzenia. W trakcie trwania tej imprezy została odsłonięta tablica pamiątkowa ku czci trenera, za 50-letnią pracę na rzecz rozwoju piłki nożnej na terenie miasta i gminy Pakość. W wydarzeniu tym uczestniczyli członkowie rodziny zmarłego, Burmistrz Miasta i Gminy Pakość, Wice-Starosta Powiatu Inowrocławskiego, radni oraz wielu innych gości.

Memoriał Eugeniusza Bednarka
Memoriał Eugeniusza Bednarka

Pan Gwidon Sudoł, Prezes Zarządu KS Notecianka Pakość, był organizatorem tego wydarzenia.

Tagi

Korzystając ze tej strony internetowej, bez zmian konfiguracji przeglądarki, wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookie w Twoim urządzeniu końcowym. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Ci prawach, znajduje się w naszej polityce prywatności

Twoja przeglądarka (Internet Explorer) jest nieaktualna

Strona może nie wyświetlać się poprawnie.

Pobierz jedną z poniższych, aktualnych, darmowych przeglądarek:

Microsoft Edge Icon
Edge
Microsoft
pobierz
Google Chrome Icon
Chrome
Google
pobierz
Opera Icon
Opera
Opera Software
pobierz
Mozilla Firefox Icon
Firefox
Mozilla Foundation
pobierz

Większe bezpieczeństwo, szybkość i wygoda.

Plik pobierany jest z oficjalnej strony sprzedawcy.