Wydarzenia

Mistrzostwa Polski w Halowej Piłce Nożnej

Pracownicy WIOŚ Kielce mogą poszczycić się umiejętnościami sportowymi. Rozgrywki w piłce nożnej odbywały się w dniach 20–23.06.2018 roku w Hali Legionów przy ul. Leszka Drogosza 2 w Kielcach.

Patronat honorowy nad mistrzostwami objął Główny Inspektor Ochrony Środowiska, Wojewoda Świętokrzyski oraz Prezydent Miasta Kielce, który udostępnił na rozgrywki halę sportową. Jak co roku, w mistrzostwach zaprezentowały się drużyny wojewódzkich inspektoratów z całej Polski, a w gronie tym nie zabrakło reprezentacji z kieleckiego WIOŚ.

Zwycięzcą turnieju okazał się WIOŚ Zielona Góra, srebro zdobyli reprezentanci WIOŚ Kielce, natomiast brąz wywalczył WIOŚ Poznań. W tegorocznym turnieju po raz pierwszy odbyły się rozgrywki w kategorii kobiet. I miejsce zajęła drużyna z Kielc, natomiast drugie miejsce zajęła drużyna z Olsztyna.

Środki Finansowe na realizację Mistrzostw w WIOŚ Kielce pochodziły z: wpłat własnych uczestników, darczyńców, sponsorów oraz środków pozyskanych w ramach wzajemnej współpracy z wybranymi przedsiębiorcami, w tym m.in. Spółką Trzuskawica S.A.

Tagi

Korzystając ze tej strony internetowej, bez zmian konfiguracji przeglądarki, wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookie w Twoim urządzeniu końcowym. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Ci prawach, znajduje się w naszej polityce prywatności

Twoja przeglądarka (Internet Explorer) jest nieaktualna

Strona może nie wyświetlać się poprawnie.

Pobierz jedną z poniższych, aktualnych, darmowych przeglądarek:

Microsoft Edge Icon
Edge
Microsoft
pobierz
Google Chrome Icon
Chrome
Google
pobierz
Opera Icon
Opera
Opera Software
pobierz
Mozilla Firefox Icon
Firefox
Mozilla Foundation
pobierz

Większe bezpieczeństwo, szybkość i wygoda.

Plik pobierany jest z oficjalnej strony sprzedawcy.