Wydarzenia

Piknik Firmowy

W dniu 8 września odbył się plenerowy Piknik Firmowy dla pracowników oraz ich rodzin. Sobotnim piknikiem uczczono piętnastolecie włączenia firmy w struktury irlandzkiej grupy CRH.

Obchody 15-lecia rozpoczęło wystąpienie Prezesa Zarządu oraz krótka prezentacja historii Zakładu. Prezentacja tradycyjnej muzyki oraz tańca irlandzkiego, jak również towarzyszące im klasyczne potrawy irlandzkie serwowane dla każdego z gości, stanowiły wspaniałą atrakcję. W ramach obchodów przewidziano również liczne konkursy i nagrody dla pracowników.

Pozytywna energia dobrej zabawy nie tylko zapewniła wspaniałe samopoczucie, ale też przyczyni się do pomocy innym! Całość środków pieniężnych, zgromadzonych ze składek pracowników, zostanie przekazana na cel charytatywny.

Tagi

Korzystając ze tej strony internetowej, bez zmian konfiguracji przeglądarki, wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookie w Twoim urządzeniu końcowym. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Ci prawach, znajduje się w naszej polityce prywatności

Twoja przeglądarka (Internet Explorer) jest nieaktualna

Strona może nie wyświetlać się poprawnie.

Pobierz jedną z poniższych, aktualnych, darmowych przeglądarek:

Microsoft Edge Icon
Edge
Microsoft
pobierz
Google Chrome Icon
Chrome
Google
pobierz
Opera Icon
Opera
Opera Software
pobierz
Mozilla Firefox Icon
Firefox
Mozilla Foundation
pobierz

Większe bezpieczeństwo, szybkość i wygoda.

Plik pobierany jest z oficjalnej strony sprzedawcy.