Wydarzenia

Piknik Rodzinny w Zakładzie Kujawy

30 czerwca 2018 roku Trzuskawica S.A., Zakład w Kujawach, w ramach Dni Bezpieczeństwa i Ochrony Środowiska po raz trzeci zorganizował Piknik Rodzinny.

Nasze spotkanie rozpoczęło się od powitania uczestników przez Adama Kaczmarka – Członka Zarządu, Dyrektora ds. Doskonalenia Procesów Przemysłowych oraz Rafała Szewczaka – Dyrektora Zakładu Kujawy. Piknik Rodzinny był okazją nie tylko do spotkania z rodzinami i przyjaciółmi, ale także do poznania „Załogi Zakładu Kujawy”. W słoneczny dzień parking przed biurowcem był pełen gwaru i wesołej zabawy oraz uśmiechów naszych dzieci. Uczestnicy Pikniku mieli okazję do udziału w różnego rodzaju grach i zabawach jak np. wipe out czy pokój tajemnic. Każda z osób mogła ozdobić swoje włosy kolorowymi warkoczykami lub buźki ślicznymi malunkami. Dzieci mogły samodzielnie wykonać lizaka w „Fabryce lizaków” lub bawić się wielkimi i mniejszymi bańkami.

Nie zabrakło również atrakcji dla starszych uczestników: bilard piką nożną, siłowanie na ręce czy refleksomierz. Przez cały czas trwania Pikniku uczestnicy mogli częstować się daniami z grilla, pyszną drożdżówką, watą cukrowa i lodami. Ważny punktem spotykania było wręczanie nagród dla zwycięzców i wyróżnionych w Konkursie plastycznym „BEZPIECZNI W PRACY – BEZPIECZNI W ŻYCIU” oraz uhonorowanie strażaków z OSP w Piechcinie w podziękowaniu za współpracę i edukację dzieci podczas pokazu oraz uświetnienie pikniku rodzinnego.

Po pełnym dniu wrażeń nasi uczestnicy wrócili do domów pełni nadziei, że to nie ostatnie takie spotkanie.

Tagi

Korzystając ze tej strony internetowej, bez zmian konfiguracji przeglądarki, wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookie w Twoim urządzeniu końcowym. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Ci prawach, znajduje się w naszej polityce prywatności

Twoja przeglądarka (Internet Explorer) jest nieaktualna

Strona może nie wyświetlać się poprawnie.

Pobierz jedną z poniższych, aktualnych, darmowych przeglądarek:

Microsoft Edge Icon
Edge
Microsoft
pobierz
Google Chrome Icon
Chrome
Google
pobierz
Opera Icon
Opera
Opera Software
pobierz
Mozilla Firefox Icon
Firefox
Mozilla Foundation
pobierz

Większe bezpieczeństwo, szybkość i wygoda.

Plik pobierany jest z oficjalnej strony sprzedawcy.