Wydarzenia

PROGRAM Edukacja Przedsiębiorczości w ZSZ Nr 1 w Zakładzie Trzuskawica S.A.

W dniu 23 kwietnia 2018r. w ramach projektu „Program: Edukacja Przedsiębiorczości”, realizowanym przez Urząd Miasta Kielce za pośrednictwem Wydziału Rozwoju i Rewitalizacji Miasta, Uczniowie z Technikum nr 1 w ZSZ nr 1 w Kielcach wraz z opiekunami odwiedzili Zakład Trzuskawica S.A.

Grupą zwiedzających uczniów opiekowała się Irena Surma, która zaprezentowała historię Zakładu, procesy technologiczne, a także ogromne znaczenie Przedsiębiorstwa dla rozwoju branży budowlanej. Młodzież miała możliwość obejrzeć ciekawy film i slajdy obrazujące konieczność przestrzegania wszelkich zasad bezpieczeństwa na terenie Zakładu, o czym szczegółowo mówiła Patrycja Szot, inspektor ds. BHP. Na koniec części edukacyjno-szkoleniowej i dokonaniu podsumowania najważniejszych informacji, uczniom zadano pytania kontrolne, a ich poprawne odpowiedzi świadczyły o wielkiej uwadze słuchających i ciekawie zaprezentowanym wcześniej materiale.

Po krótkiej przerwie na poczęstunek grupa Uczniów wraz z opiekunami udała się do autokaru, którym wjechała na teren Zakładu, aby zobaczyć miejsce wydobycia kamienia przeznaczonego do dalszego procesu technologicznego. Uczniowie z dużym zainteresowaniem obserwowali zza szyb pojazdu poszczególne Działy zlokalizowane na trasie do kopalni. Skala wydobycia kamienia, proces wywozu urobku samochodami technologicznymi do produkcji, o których opowiadał na kopalni kolega Daniel Pisany, spowodował niezapomniane wrażenia.

Tagi

Korzystając ze tej strony internetowej, bez zmian konfiguracji przeglądarki, wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookie w Twoim urządzeniu końcowym. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Ci prawach, znajduje się w naszej polityce prywatności

Twoja przeglądarka (Internet Explorer) jest nieaktualna

Strona może nie wyświetlać się poprawnie.

Pobierz jedną z poniższych, aktualnych, darmowych przeglądarek:

Microsoft Edge Icon
Edge
Microsoft
pobierz
Google Chrome Icon
Chrome
Google
pobierz
Opera Icon
Opera
Opera Software
pobierz
Mozilla Firefox Icon
Firefox
Mozilla Foundation
pobierz

Większe bezpieczeństwo, szybkość i wygoda.

Plik pobierany jest z oficjalnej strony sprzedawcy.