Wydarzenia

Targi Autostrada Polska 2016

W dniach 31.05–02.06.2016 r. w Kielcach odbyły się Targi Autostrada Polska 2016. Podobnie jak w latach minionych Trzuskawica S.A. zaprezentowała ofertę swoich produktów skierowanych do branży budownictwa drogowego. Jak co roku dołożyliśmy wszelkich starań aby stworzyć komfortowe warunki oraz atmosferę sprzyjającą rzeczowym dyskusjom z naszymi klientami.

Atrakcją tegorocznych targów przygotowaną przez Trzuskawica S.A. była możliwość skosztowania różnego rodzaju wyśmienitych kaw serwowanych przez profesjonalnego baristę. Dużym zainteresowaniem cieszył się również prezentowany najnowszy film ukazujący nasze Zakłady Sitkówka oraz Kujawy. Z przyjemnością pragniemy poinformować, iż zostaliśmy wyróżnieni nagrodą za aranżację stoiska Targów Autostrada Polska 2016. Na naszym stoisku mieliśmy przyjemność gościć Andrzeja Adamczyka – Ministra Infrastruktury i Budownictwa. Ogromną radość sprawiła nam wizyta wielu ważnych osobistości oraz gości, dla których możliwość spotkania się w czasie swoistego branżowego święta jakim są Targi Autostrada Polska jest dodatkową okazją zacieśnienia naszych relacji. Z nadzieją na spotkanie za rok.

Zarząd i pracownicy działu sprzedaży,
Trzuskawica S.A.

Tagi

Korzystając ze tej strony internetowej, bez zmian konfiguracji przeglądarki, wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookie w Twoim urządzeniu końcowym. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Ci prawach, znajduje się w naszej polityce prywatności

Twoja przeglądarka (Internet Explorer) jest nieaktualna

Strona może nie wyświetlać się poprawnie.

Pobierz jedną z poniższych, aktualnych, darmowych przeglądarek:

Microsoft Edge Icon
Edge
Microsoft
pobierz
Google Chrome Icon
Chrome
Google
pobierz
Opera Icon
Opera
Opera Software
pobierz
Mozilla Firefox Icon
Firefox
Mozilla Foundation
pobierz

Większe bezpieczeństwo, szybkość i wygoda.

Plik pobierany jest z oficjalnej strony sprzedawcy.