Wydarzenia

Targi Autostrada Polska 2017

W dniach 09–11.05.2017r. w Kielcach odbyły się Targi Autostrada Polska 2017. Podobnie jak w latach minionych Trzuskawica S.A. zaprezentowała ofertę swoich produktów skierowanych do branży budownictwa drogowego.

Jak co roku dołożyliśmy wszelkich starań aby stworzyć komfortowe warunki oraz atmosferę sprzyjającą rzeczowym dyskusjom z naszymi Klientami. Atrakcją tegorocznych targów przygotowaną przez Trzuskawica S.A. była możliwość skosztowania różnego rodzaju wyśmienitych kaw serwowanych przez profesjonalnego baristę.

Z przyjemnością pragniemy poinformować, iż zostaliśmy wyróżnieni nagrodą za aranżację stoiska Targów Autostrada Polska 2017. Ogromną radość sprawiła nam wizyta wielu ważnych osobistości oraz gości, dla których możliwość spotkania się w czasie swoistego branżowego święta jakim są Targi Autostrada Polska jest dodatkową okazją zacieśnienia naszych relacji. Z nadzieją na spotkanie za rok.

Zarząd i pracownicy działu sprzedaży,
Trzuskawica S.A.

Tagi

Korzystając ze tej strony internetowej, bez zmian konfiguracji przeglądarki, wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookie w Twoim urządzeniu końcowym. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Ci prawach, znajduje się w naszej polityce prywatności

Twoja przeglądarka (Internet Explorer) jest nieaktualna

Strona może nie wyświetlać się poprawnie.

Pobierz jedną z poniższych, aktualnych, darmowych przeglądarek:

Microsoft Edge Icon
Edge
Microsoft
pobierz
Google Chrome Icon
Chrome
Google
pobierz
Opera Icon
Opera
Opera Software
pobierz
Mozilla Firefox Icon
Firefox
Mozilla Foundation
pobierz

Większe bezpieczeństwo, szybkość i wygoda.

Plik pobierany jest z oficjalnej strony sprzedawcy.