Wydarzenia

Trzuskawica na targach Autostrada-Polska

16 maja zakończyły się 25 Międzynarodowe Targi Budownictwa Drogowego znane jako „Autostrada-Polska” zorganizowane przez Targi Kielce.

Trzuskawica znalazła się wśród 260 firm, reprezentujących aż 18 krajów. Wśród nich były m.in. Niemcy, Dania, Rosja, USA, Wielka Brytania i oczywiście Polska. Przez trzy dni hale targowe stały się nie tylko strefą wystaw, ale też miejscem dyskusji i branżowych spotkań przedstawicieli szeroko pojętego sektora drogownictwa. Swoje konferencje i spotkania zorganizowały między innymi – Katedra Systemów Transportowych Politechniki Krakowskiej, Instytut Badawczy Dróg i Mostów, Centrum Badań i Analiz Rynku, Polska Izba Budownictwa oraz Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad.

Uczestnicy mieli też okazję wziąć udział w „Forum Zielona Autostrada” podczas którego specjaliści przedstawili sposoby na racjonalne i nowoczesne projektowanie przestrzeni miejskiej. Można było także posłuchać licznych seminariów, takich jak zorganizowane przez Stowarzyszenie Producentów Cementu „Drogi betonowe – trwałe i niezawodne rozwiązanie”. Podczas, organizowanego od 2012 roku, Salonu Kruszyw Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego oraz Targi Kielce można było wziąć udział w debacie. Przedmiotem dyskusji były m.in. zmienione wymagania dla kruszyw wg. Ogólnej Specyfikacji Technicznej GDDKiA dla nawierzchni z betonu cementowego.

Jak co roku jesteśmy niezwykle dumni i wdzięczni, że mogliśmy być częścią tego wielkiego wydarzenia. Mamy nadzieję, że uda się spotkać również za rok!

Tagi

Korzystając ze tej strony internetowej, bez zmian konfiguracji przeglądarki, wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookie w Twoim urządzeniu końcowym. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Ci prawach, znajduje się w naszej polityce prywatności

Twoja przeglądarka (Internet Explorer) jest nieaktualna

Strona może nie wyświetlać się poprawnie.

Pobierz jedną z poniższych, aktualnych, darmowych przeglądarek:

Microsoft Edge Icon
Edge
Microsoft
pobierz
Google Chrome Icon
Chrome
Google
pobierz
Opera Icon
Opera
Opera Software
pobierz
Mozilla Firefox Icon
Firefox
Mozilla Foundation
pobierz

Większe bezpieczeństwo, szybkość i wygoda.

Plik pobierany jest z oficjalnej strony sprzedawcy.