Wydarzenia

Trzuskawica promuje i wspiera zawody budowlane

W Zespole Szkół Zawodowych Nr 1 w Kielcach zorganizowano spotkanie dotyczące promocji zawodów budowlanych. 26 września stawiła się duża grupa reprezentantów władz województwa świętokrzyskiego, co z pewnością było zielonym światełkiem do podjęcia dalszych działań.

W spotkaniu uczestniczyli: Świętokrzyski Kurator Oświaty w Kielcach, Dyrektor Związku Pracodawców, Dyrektor Departamentu Polityki Regionalnej Urzędu Marszałkowskiego, Prezes Forum Pracodawców oraz przedstawiciele Pracodawców i Dyrektorzy Szkół Województwa. Na tak ważnym dla rozwoju szkolnictwa z branży budowlanej nie mogło zabraknąć i nas, Trzuskawicy. Podczas spotkania Dyrektor ds. Produkcji Wapna i Mączek, Jerzy Kudliński, – przedstawił przebieg trwającej już od trzynastu lat współpracy zakładu Trzuskawica S.A. z Zespołem Szkół Zawodowych Nr 1 w Kielcach.

Warto wymienić tu m.in. organizację cyklicznego konkursu wiedzy o wapnie oraz stypendium fundowane przez Prezesa Trzuskawica S.A. Co roku, od wspomnianych już trzynastu lat ,trzech laureatów konkursu pobiera roczne stypendium..), Ponadto, zdecydowaliśmy także o doposażeniu pracowni szkolnej w stół wibracyjny INDUKTA oraz mieszadła elektryczne i inne urządzenia potrzebne do nauki zawodów budowlanych. Spółka uczestniczy także w ważnych wydarzeniach szkolnych takich jak: konkursy, pikniki czy dyktanda techniczne.

Niezmiernie cieszy nas to, że możemy aktywnie przyczyniać się do wspierania uzdolnionej młodzieży.

Tagi

Korzystając ze tej strony internetowej, bez zmian konfiguracji przeglądarki, wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookie w Twoim urządzeniu końcowym. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Ci prawach, znajduje się w naszej polityce prywatności

Twoja przeglądarka (Internet Explorer) jest nieaktualna

Strona może nie wyświetlać się poprawnie.

Pobierz jedną z poniższych, aktualnych, darmowych przeglądarek:

Microsoft Edge Icon
Edge
Microsoft
pobierz
Google Chrome Icon
Chrome
Google
pobierz
Opera Icon
Opera
Opera Software
pobierz
Mozilla Firefox Icon
Firefox
Mozilla Foundation
pobierz

Większe bezpieczeństwo, szybkość i wygoda.

Plik pobierany jest z oficjalnej strony sprzedawcy.