Wydarzenia

Trzuskawica wspiera rozwój młodych

Jednym z ważnych, a jednocześnie bardzo odpowiedzialnym działaniem naszej firmy jest wspieranie rozwoju młodych ludzi, głównie w wieku szkolnym. W Trzuskawicy wierzymy bowiem, że odpowiednia pomoc i podpowiedź w wyborze drogi, wpływa korzystnie na młodzież nie tylko na danym etapie edukacji, ale przede wszystkim na dalsze perspektywy życiowe.

Mając na uwadze powyższe zasady, nasze przedsiębiorstwa bardzo aktywnie działają w tym obszarze. Należy tu wspomnieć o wsparciu dla drużyny piłkarskiej pn. Akademia Bolko Bolków oraz szkole w Strzelinie. Uczniom ostatniej placówki dofinansowano wycieczkę do wrocławskiego ZOO, a także rejs statkiem po Odrze. Na Kujawach natomiast, wspomagamy sekcję tenisa stołowego oraz sekcję lekkoatletyczną BOSiR Barcin. Jesteśmy z tego szczególnie dumni, ponieważ drużyny te osiągają sukcesy na arenie ogólnopolskich turniejów sportowych. Jedną z form naszej pomocy jest finansowanie sprzętu oraz akcesoriów.

Z ogromną dumą i przyjemnością patrzymy, jak nasza firma wspomaga lokalne inicjatywy, otwierając tym samym młodzież na nowe możliwości. Ogromnie dziękujemy wszystkim zaangażowanym.

Tagi

Korzystając ze tej strony internetowej, bez zmian konfiguracji przeglądarki, wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookie w Twoim urządzeniu końcowym. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Ci prawach, znajduje się w naszej polityce prywatności

Twoja przeglądarka (Internet Explorer) jest nieaktualna

Strona może nie wyświetlać się poprawnie.

Pobierz jedną z poniższych, aktualnych, darmowych przeglądarek:

Microsoft Edge Icon
Edge
Microsoft
pobierz
Google Chrome Icon
Chrome
Google
pobierz
Opera Icon
Opera
Opera Software
pobierz
Mozilla Firefox Icon
Firefox
Mozilla Foundation
pobierz

Większe bezpieczeństwo, szybkość i wygoda.

Plik pobierany jest z oficjalnej strony sprzedawcy.